Nove rozhranie MAGIO TV

Otázka

• 0

Je to OK ak firma ako T-Com zmeni perfektne fungujuce rozhranie za nieco, co je dizajnovo a funkcne uplny downgrade nezodpovedajuci sucasnosti ???

Jednym z hlavnych dovodov, preco som ostaval verny Magio, bolo jeho intuitivne a aj dizajnovo vyhovujuce rozhranie.... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

Musím súhlasiť. Je to úplne skazenie a nemožem sa nato pozerať. Hlavne to prepínanie kanálov šípkamy. Najprv od polovici TV konské písmo a chcem pozreť čo ide potom tam zas kocky s mini písmenkámy. Fuj, toto bol teda majster dizajner. Vyhodiť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potvrdzujem, hnus, neprijateľné...ak sa nevrátia alebo nezvacsia písmo, zabalim to, skúsim konkurenciu po 20 rpkoch. Všetky inovacie akoby smerovali k horsiemu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som asi prvý skúsil ale nepochodil. Nič v zlom ale tu je odpoveď od - vedúcich. A neviem či to neni na reklámaciu. Ja to nechcem. Bodka

Dobry den,

mrzi ma, ze sa Vam nase nove rozhranie nepaci. Nove je jednoduche, vzdusne a prehladne, pricom stale posobi velmi povedome vzhladom k povodnemu rozhraniu a ma mnozstvo novych vylepseni.

Je mi to luto, ale navrat k povodnemu rozhraniu, zial, nie je mozny.

Verim, ze moju odpoved prijmete s porozumenim a ostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s. 
Jarmila Miklusova
http://www.telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja len neviem kde **** z telekomu urobili chybu.

Žiaľ, ale to nové rozhranie je také..no detinské a lacné... 

Moja otázka. Prečo sa neupriamia "zlepšovatelia" telekomu na to čo je problémové? Prečo ešte nie je mozaika? Je jednoduché niečo odstrániť, ale nenahradiť to.

A chýba tu Matej to je tak všetko

pracovisko.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som prekvapeny co pisete. Ja som od toho ocakaval ovela viac, nejake nove funkcie, kvalitnejsie spracovany program, ale z mojho pohladu je to skoro to iste len s inym fontom a trosku inak vyskladanym menu. Mne neprekaza to co pisete, mne prekaza ze sa to nikam neposunulo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som prekvapeny co pisete. Ja som od toho ocakaval ovela viac, nejake nove funkcie, kvalitnejsie spracovany program, ale z mojho pohladu je to skoro to iste len s inym fontom a trosku inak vyskladanym menu. Mne neprekaza to co pisete, mne prekaza ze sa to nikam neposunulo.

Suhlas, po vizualnej stranke to je krajsie. Ale cakal som nove funkcie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa tiež lepsie, novy kabát, skoda že niečo nepridali........... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem síce čo sa zmenilo funkčne, pretože ma to netrápi (nevyužívam blbosti, len si chcem občas pozrieť televízor), ale musím povedať, že zmena grafiky je úplne chybná a robil to nejaký amatér. Celú spodnú lištu pri prepínaní programov zbytočne natiahli to do polovičky obrazovky, rozhádzali text na všetky strany. Nedá sa to čítať. Font je nepríjemný, použité sú veľmi rozdielne veľkosti. Načo tam je začiatok popisu programu, keď nie je viditeľný ani celý názov programu kvôli veľkému fontu??? Načo tam zapratali tretinu obrazovky číslom, logom aj názvom kanálu? Prečo prehodili číslo kanálu a bežiaci program každé na opačnú stranu obrazovky keď to dlhé roky bolo spolu a človek to vníma automaticky? To chcú aby ľudia začali škúliť alebo chytili tik do oka? Načo tam dali toľko medzier od okraja a roztiahli to cez polovičku obrazovky, že sa nedá sledovať aktuálny program počas prepínania a hľadania druhého programu? Ak toto niekto volá modernizácia vzhľadu a zjednodušenie, tak asi nevie o čom hovorí... Úplne hlúpa a v podstate absolútne zbytočná zmena! Niekto zas musel vykázať činnosť, tak vymyslel grafickú zmenu ako to už u nás chodí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar