Prevádzkový dosah

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

chcela by som sa opýtať na prevádzkový dosah jednotlivých komponentov. Hlavne pohybového, dverového, záplavového a dymového senzoru, keďže mám veľký dom s hrubými stenami,  tak či mi spojí zariadenia aj na poschodí a v dielni, ktorá sa nachádza mimo domu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Kiwi123,

zariadenia majú dosah 30-50 metrov, samozrejme je ťažko určiť podľa hrúbky stien pokrytie presne. V rámci domu, teda prízemie a poschodie nevidím problém, horšie to bude s dielňou, ktorá sa nachádza mimo domu. 

Inteligentná zásuvka má taktiež funkciu, ktorá dokáže toto pokrytie rozšíriť. Teda ich správnym rozmiestnením, vieš zabezpečiť dostatočne pokrytie.

Rád ti odpoviem ak máš aj ďalšie otázky :)

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosím ťa, vedel by si mi rozpísať presné dosahy, pri jednotlivých zariadeniach ? Hlavne týchto: pohybového, dverového, záplavového a dymového senzoru.

Bola by som ti za to velmi vdacna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Kiwi123, je rozdiel určiť presný dosah vo voľnom priestranstve a v budove alebo v dome. Napíš mi do súkromnej správy tvoju adresu, resp. kde by si mala záujem Smarthome využívať.

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najidealnejsie je rozmiestnit do kazdeho priestoru minimalne jednu smart zasuvku, realny dosah cez porobetonove steny je do 3-5bm, pri priamej viditelnosti hranicny dosah neakych 8bm pricom na danu vzdialenost uz to nebezi korektne a odhlasuje sa od systemu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcem obnoviť program LENOVO K6

skus presnejsie napisat svoju otazku .... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.