cena balika televizia XL a internet XL

Otázka

• 0

Dobry den, 

prednedavnom som odmietol predlzenie  viazanosti mojej zmluvy, hoci som spokojnym zakaznikom balicka televizie a internetu (najvyssie mozne balicky), kedze mi z predlzenia viazanosti neplynuli ziadne vyhody. Na moje nemile prekvapenie mi tento mesiac vyskocila cena balicka o 10 EUR nahor. Viete mi prosim vysvetlit cim to je? Tych 10 EUR je dost velky rozdiel na to, aby som tento krok povazoval za neferovy a presiel ku konkurencii, ktora momentalne ponuka lepsie sluzby za tuto (zvysenu) cenu.

Vopred dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

No ak nemáš viazanosť práve kvôli tomu platíš asi viac, ale tým nie som si na 100% istý, najlepšie pre teba bude kontaktovať infolinku alebo sa zastaviť na pobočke, jedná možnosť ale asi bude len znovu uzavretie viazanosti, čiže ak si spokojný ale viazanosť ti neponúka výhody tak aj tak keď nemáš viazanosť tak aj tak nemáš žiadne výhody len vyššiu cenu faktúry.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @vonlevo,

cenník našich služieb nájdeš tu: https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/dokumenty-a-pravne-informacie/dokumenty-na-stiahnutie/cenniky-sluzieb-pevnej-siete/ ako ti uviedol @Samer303 , zľavu získaš v rámci novej akcie. 

Bližšie info nájdeš tu: https://www.telekom.sk/chytry-balik

Ak máš záujem, napíš mi tvoje telefónne číslo do súkromnej správy. 

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, 

prednedavnom som odmietol predlzenie  viazanosti mojej zmluvy, hoci som spokojnym zakaznikom balicka televizie a internetu (najvyssie mozne balicky), kedze mi z predlzenia viazanosti neplynuli ziadne vyhody. Na moje nemile prekvapenie mi tento mesiac vyskocila cena balicka o 10 EUR nahor. Viete mi prosim vysvetlit cim to je? Tych 10 EUR je dost velky rozdiel na to, aby som tento krok povazoval za neferovy a presiel ku konkurencii, ktora momentalne ponuka lepsie sluzby za tuto (zvysenu) cenu.

Vopred dakujem za odpoved.

Takze vyzera to tak, ze ti z tej viazanosti predsa len nejake vyhody plynuli. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar