Magio box s hdd

Otázka

• 0

Mam službu magio sat a jeden box bez nahravania a chcel by som další box ale už ten s nahravaním na webe som čítal že pri magio boxe s hdd sa platí aktivačný poplatok 29.99€ musí mi ten box priniesť a aktivovať technik alebo nie a ešte sa chcem spýtať zapojenie boxu s hdd je stejne ako pri magio boxe bez nahravania ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

bud kurier alebo technik podla toho ake boxy mas, ak este nemas nagra tak ti vymeni ten co mas doma a donesie novy technik, bezplatne 

za druhy box je 25€ aktivacny 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa objednáva 2. box v poradí, stále je tam aktivačný poplatok, nezáleží na type boxu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Stanislav_Horvath,

odpoveď od @Pepsi som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

T  Luboš, mohol by si sa radšej vyjadriť k tomu prečo nové STB Kaon s HDD /s nagravision/ doslova blbnú a sú nespolahlivé v prevádzke, zdá sa že ešte viac ako tie staršie, predošlé Kaony ?  Toto si čítal ?  

P.S. Stanislav, asi je lepšie vziať si PVR ready popr. dva, aj ked bohvie čo za prekvapenia prinesú tie nové /nagra/ Kaony PVR ready.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

T Luboš,  do kedy chce Telekom vymeniť staré STB /conaxy/ za nové STB /nagravision/ a prečo vlastne zjednocuje kódovací systém s DIGI  sk ?

Editoval RomanR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak už mi nakoniec doniesol technik novy box rozhodol som sa pre box bez nahrávania pri jednom mi vymenil aj druhy box za novší ten nagravision tie nove boxy vyzeraju šikovne a su menšie len nerozumiem tomu že box sa da pripojiť na internet s utp kablom ale nepodporuje žiadnu funkciu spojenu s internetom pri starych boxoch fungoval aspoň magio portal tuto žial nie je možné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar