prečo klamete zákazníkom ?

Otázka

• 0

Prečo máte nefunkčnú stránku pre zaregistrovanie sa do Mágio Go.. ? čo je to - klamná reklama ?

Prečo mi vaši telefonisti nevedia zariadiť registráciu Mágio Go ?

prečo si vymýšľajú ? jeden mi povedal že do 24 hodín, druhý že do 5 dní, a tretí že nevie kedy mi zaregistrujú Mágoi Go ?

Prečo sa telefonisti miesto vybavenia žiadosti čím skôr snažia zbaviť zákazníka z odkazom máte to tu poznačené ?

Prečo si nevážite toho že žijete z peňazí zákazníkov ?

Prečo miesto priamej odpovede na daný problém telefonista /-tka/ opakujú naučené frázy donekonečna a nechcú pochopiť skutočnú otázku zákazníka ?

Prečo ma vôbec kedy napadlo zriadiť si Mágio TV ked je u nás plno iných poskytovateľov TV ?

Čo myslíte čo odpoviem každému čo sa ma opýta ako mi funguje Mágio ?? to tu ani nemôžem napísať......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

http://www.magiogo.sk/faces/register.xhtml nefunguje to cez túto stránku?

To že si si zriadil Magio bolo čisto na tebe, nikto ťa určite nenútil, čiže nechápem o čo ti ide keď si si sám vybral, mal si možnosť si vybrať.

Ak ti zle funguje Magio TV ako píšeš, že by si povedal niekomu ako ti funguje tak v tom prípade treba sa obrátiť na technickú podporu, napríklad ja osobne mám Magio SAT cez pol roka a som viac než spokojný dokonca som prešiel s FreeSAT a stačilo mi vymeniť iba box a fungoval som tak ako predtým len s viac programami a nepociťujem ani výpadky ani dokonca počas zlého počasia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar