Magio go tv box

Otázka

• 0

Zdravim využívam službu Magio sat už niekolko rokov mam k službe aktivovanú aj magio go ktoru neviužívam skoro vôbec a mal by som záujem o magio go tv box ma niekto skusenosti s týmto boxom a aka  sa odporúčaná rychlost internetu pre box mam pripojenie na wifi download 16mb/s a upload 3mb/s od jednej nemenovanej firmy postačí takáto rychlosť a nebuďe mi ta telka sekať samozrejme na wifi mam pripojene viac zariadení

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Hi, pri tej rýchlosti by to mohlo ísť OK, mne to ide pri 15/1 Mbit, ale záleží ako bude vyťažená linka inými zariadeniami na wifine, u mňa napr. je problém v bytovke a to ten, že v okoli mám dosť veľké zarušenie od wifi sietí od susedov (cca 20 sietí) a bolo obdobie, že mi to vypadávalo ale potom sa to ustálilo. Obraz ale na SD nie je to pravé a občas sa bolo treba prihlasovať na novo, keď samo od seba vypadol účet na boxe. Neviem ako to ide momentálne, už som to dlhšie nemal zapnuté, ono sa to dá fakt používať len ako doplnok k hlavnej TV. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj,.. mám internet " L " od telekomu, / píšem to preto, lebo neviem presne rýchlosť/ a používam mágio go box pripojený iba wifinou,, funguje to úplne v pohode,, signál wifi je vysielaný repeatrom a bežne počas televízneho vysielania ešte traja surfujeme na tabletoch a mobiloch,obraz neseká ani nezamŕza. Som s tým s pokkojná, Dokonca som ten box mala pripojený aj z wifiny z  mobilu pri nekonečných dátach a normálne to bežalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz