Rýchlosť internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné keď z susedmi na ulici ideme z jedného stĺpa a niektorí majú 80 gigabit a niektorí 30 gigabyte Napríklad ja mám 30 a zevraj nie je možné dať viac A sused má osemdesiat a ide z rovnakého stĺpa. Vid obrazky v prílohe 

Screenshot_20180318-183537_01.jpg

Screenshot_20180318-183546_01.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

z tohto sa to vycitat neda, postni sem screen parametrov linky

mozne to moze byt nakolko sused moze mat kvalitnejsiu linku ako ty

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám problém z rýchlosťou internetu a to od vtedy, keď som prechádzal z L na XL. no, keď som prešiel na XL tak mi znížila rýchlosť  až o polovicu... tak som kontaktoval technickú podporu, kde mi poslali sa na to pozrieť technika... po riešil to tak že mi to nastavil,  tak ako som to mal predtým... no ale môj problém ešte stále pretrváva... rýchlosť sa mi nezvýšila... čo mám robiť ďalej ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ake dosahujes rychlosti ? aka technologia VDSL ? kedy bol u teba technik? ...postni sem parametre tvojej linky a budeme mudrejsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak tu je link akú som nameral rýchlosť Rýchlosť  technologiu mám VDSL, technik bol u mňa minulý týždeň dňa 27.3.2018

Parametre linky.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrejme máš nastavený redukovaný profil ktorý sa nastavuje pri zriadení VDSL, po. Max dvoch týždňoch sa upraví rýchlosť  v tvojom prípade max 50 Mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som už mal nastavených tých 50 Mbit... no a keď žel som problém z rýchlosťou tak mi ju technik nastavil na 26 Mbit  dal mi ešte nový router značky ZTE... predtým som mal tento router ADB VV3212 

ADB VV3212.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

z tohto sa to vycitat neda, postni sem screen parametrov linky

mozne to moze byt nakolko sused moze mat kvalitnejsiu linku ako ty

Tam kde je krúžok tam bývam obrázok nižšie je väčšia rýchlosť a chcela ulica je z jedného stĺpa. Teraz mam VSDL 30/3 a to druhe je 80

Screenshot_20180328-123227_01.jpg

Screenshot_20180328-123210.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ta rychlost by sa mala automaticky po dvoch tyzdnoch upravit, tak je to nastavene na ustredni, pokial nie volaj na technicku podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím... mam Magio Internet L...  no, ale keďže  rýchlosť nezodpovedá takej rýchlosti akú by som mal dosahovať tak sa chcem spýtať ako je to možné ? v profile som mal nastavených 42 000 kbps a teraz mam už iba 22 466 kbps... upload sa nemenil... nikdy som z rýchlosťou problém nemal... rýchlosť bola stále ta istá... prikladám aj screenshot...

ZTE.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tých 22 Mbit je dosiahnuteľná rýchlosť na uploade nie na downloade (58 Mbit) . Priepustnosť linky sa môže v oboch smeroch meniť podľa útlmu a odstupu signálu od sumu 

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ok, len to mi nedá že som bol na rýchlost,i kde mi to tahalo až cca 5Mb/s a teraz mi to vytiahne na max 3,5Mb/s

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

MB/s alebo Mb/s lebo medzi jednotkami je velky rozdiel. Upload mas nastaveny na 5300 Kbps, takze relane do 5 by to malo ist.  DW mas na 42 Mbit ak vyuzivas po linke aj IPTV tak  ta rychlost sa znizuje. Tento profil nastavuju tusim ak mas dva STB. Ak nemas magio a dosahujes pri hentakom profile len polovicu tak treba volat technicku podporu nech ti premeraju linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím... od včera večera sa mi začali dlho načítavať stánky...  reštartoval som aj router a nepomohlo ... rýchlosť je zrazu menšia, ale v profile je všetko tak ako som to mal do teraz .

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rychlost je v norme..nakolko profil 42 mbit nastavuju pre net+ iptv a ta zerie nejake Mbity z linky...takze mal by si mat okolo 30 Mbit co aj mas ..tie straty su sposobene reziou prenosu paketov atd

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

xl balik ma mat kolko ak sa mozem spitat lebo dake ymeni necitim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar