Apple Watch 3 LTE

Otázka

• 3

Dobry den,

rad by som sa opýtal na 2 otazky.

1. Plánuje telekom v roku 2018 spustiť PREDAJ alebo PODPORU hodinkam apple watch 3 LTE ???

2. V prípade, ze by som si kupil apple watch 3 LTE v apple Store Nemecku, ktore su podporované nemeckým Telekomom a slovenský Telekom by spustil prevadzku eSIM kariet,

tak je pravdepodobne, ze by mali pracovať na rovnakých frekvenciách LTE v oboch krajinách rovnako???

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 3

Ahoj @hilti123,

určite zvážime obidve varianty (predaj/podporu), momentálne ale ešte nie sme rozhodnutí. O prípadnom spustení budeme určite informovať.

Pekný deň

Ľubo

Len dufam ze orange nebude prvy! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 3

no tak esim uz orange ma uz len pockat kym to pojde na apple watch LTE a mozme robit presun :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

Dobrý deň,

Poprosím Vás ľudia z Telekomu o vyjadrenie - kedy už konečne bude spustená podpora e-SIM aj v Telekome?

ORANGE Vás už dávno predbehol a už oficiálne podporuje eSIM aj v najnovších iPhonoch a dokonca je to už aj zverejnené priamo na oficiálnych Apple stránkach pre podporu e-SIM!

TELEKOM, prosím, rozhýb sa už konečne s podporou eSIM na Slovensku, prosím!

Váš zákazník.

@Branimír Marić @Terka @Ľuboš @Miška @Vierka @Petrush. @Rollando @filipec12 @bu2ckland @ASK @Mirko @Pepsi @composite19 @Samer303 @Matey @Kubo95 @MarketingWebManagement

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

Ahoj @hilti123,

určite zvážime obidve varianty (predaj/podporu), momentálne ale ešte nie sme rozhodnutí. O prípadnom spustení budeme určite informovať.

Pekný deň

Ľubo

Ahoj @Ľuboš,

od tvojho posledného vyjadrenia sa na tému eSIM už prešiel skoro rok a pol, rád by som sa teda opýtal v akom štádiu je spustenie tejto služby v Telekome a kedy sa dočkáme jej podpory na Slovensku, prosím?

Vďaka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj @hilti123,

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar