Apple Watch 3 LTE

Otázka

• 3

Dobry den,

rad by som sa opýtal na 2 otazky.

1. Plánuje telekom v roku 2018 spustiť PREDAJ alebo PODPORU hodinkam apple watch 3 LTE ???

2. V prípade, ze by som si kupil apple watch 3 LTE v apple Store Nemecku, ktore su podporované nemeckým Telekomom a slovenský Telekom by spustil prevadzku eSIM kariet,

tak je pravdepodobne, ze by mali pracovať na rovnakých frekvenciách LTE v oboch krajinách rovnako???

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 3

Ahoj @hilti123,

určite zvážime obidve varianty (predaj/podporu), momentálne ale ešte nie sme rozhodnutí. O prípadnom spustení budeme určite informovať.

Pekný deň

Ľubo

Len dufam ze orange nebude prvy! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 3

no tak esim uz orange ma uz len pockat kym to pojde na apple watch LTE a mozme robit presun :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

Dobrý deň,

Poprosím Vás ľudia z Telekomu o vyjadrenie - kedy už konečne bude spustená podpora e-SIM aj v Telekome?

ORANGE Vás už dávno predbehol a už oficiálne podporuje eSIM aj v najnovších iPhonoch a dokonca je to už aj zverejnené priamo na oficiálnych Apple stránkach pre podporu e-SIM!

TELEKOM, prosím, rozhýb sa už konečne s podporou eSIM na Slovensku, prosím!

Váš zákazník.

@Branimír Marić @Terka @Ľuboš @Miška @Vierka @Petrush. @Rollando @filipec12 @bu2ckland @ASK @Mirko @Pepsi @composite19 @Samer303 @Matey @Kubo95 @MarketingWebManagement

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

Ahoj @hilti123,

určite zvážime obidve varianty (predaj/podporu), momentálne ale ešte nie sme rozhodnutí. O prípadnom spustení budeme určite informovať.

Pekný deň

Ľubo

Ahoj @Ľuboš,

od tvojho posledného vyjadrenia sa na tému eSIM už prešiel skoro rok a pol, rád by som sa teda opýtal v akom štádiu je spustenie tejto služby v Telekome a kedy sa dočkáme jej podpory na Slovensku, prosím?

Vďaka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj @hilti123,

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar