Discovery Science

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

prečo nieje program discovery science už dostupný pre službu MAGIO SAT L, keď donedávna fungoval ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Môže mi láskavo niekto vysvetliť prečo mi nefunguje kanál Discovery Science ktorý som pri podpise zmluvy s viazanosťou na 2 roky mal v programovom balíku a za ktorý si aj stále platím !!! Som len zvedavý aké kanály mi ešte nefungujú,určite nebude posledný. 

PS : to že bol preradený do balíka XL ma absolútne nezaujíma,nebudem platiť za niečo čo nemôžem využívať nie mojím pričinením !!! 

Editoval/-a PowerFull

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môže mi láskavo niekto vysvetliť prečo mi nefunguje kanál Discovery Science ktorý som pri podpise zmluvy s viazanosťou na 2 roky mal v programovom balíku a za ktorý si aj stále platím !!! Som len zvedavý aké kanály mi ešte nefungujú,určite nebude posledný. 

PS : to že bol preradený do balíka XL ma absolútne nezaujíma,nebudem platiť za niečo čo nemôžem využívať nie mojím pričinením !!! 

Len pre istotu este skor ako prestanes platit si precitaj zmluvu, kde moze byt napisane, ze Telekom moze, bez predchadzajuceho upovedomenia zmenit strukturu programov...a ak je to tam a podpisal si...a asi to tam bude, len aby si nemal zbytocne problemy... to je podobny pripad, ked si ludia myslia, ze za mobil kupeny u operatora platia v splatkach a ked mobil chcu vratit dostanu len malu cas penazi s5 ale nie to co platili mesacne...v zmluve je to definovane ako cena za sluzby s mobilom a to sa nevracia...treba si precitat zmluvu, VZDY...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite si dám tú námahu a vyhľadám si to ako je to v zmluve napísané. Už teraz ma niekoľko vecí pekne hnevá a toto je ďalšia pod pásovka. Po ukončení viazanosti som tu zrejme skončil,ale to to si ešte doriešim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar