Ceny telefónov

Otázka

• 0

Nepaci sa mi kolko si pytate za telefony ako 200 eur polozit pri brani noveho telefonu a potom ho este splacat aj ked.mam dost velky pausal sa.mi zda vela bol som v o2 aj v orange a nemaju take premrstene ceny som vas zakaznik uz x rokov ale silno rozmyslam ze.prejdem k inemu operatorovi lebo tie ceny su premrstene 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dotácie celkovo sa výrazne znížili oproti minulosti. Píšem všeobecne o troch operátoroch ( 4-ku nerátam,lebo v podstate nedáva žiadnú dotáciu). Dnes väčšinou  je výhodnejšie kúpiť nový smartfón v hotovosti,alebo na splátky bez navýšenia,ako cez operátora. Najvýhodnejší paušál je cez retenčné oddelenie ( zľava 30-50%) a k tomu smartfón kúpený mimo operátora...Toto je môj názor..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie ceny za paušál dosiahneš, ak si telefón kúpiš za hotové, nielen ušetríš na paušály, ale aj telefóne. Ak potrebuješ telefón na splátky, zober si ho inde bez navýšenia alebo použi O2 shop s O2 fér zámenou za rozloženie splátok na 24 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Já neviem co chcecete ved chodte do O2 nebo do Orangu tam date nehorazné peniaze pri aktivacii a tu najviac 2é ..podle toho ako ste náročný.. myslím si že Telekom je naj lepší..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No neviem ci dam nehorazne peniaze pytal som sa na ten isty mobil v o2, orange aj v telekome a v telekome by som stale zaplatil najviac aj ked som ich zakaznik uz x rokov 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak, tento mesiac mi končí paušál a pozerala som si ponuku mobilov. Ten čo by som chcela tak za 24 mesiacov u telekomu by som zaplatila zaň dokopy 720 € . V obchode ho dostanem za 550 €,  žiadna viazanosť a ani zbytočne drahý paušál ktorý som doteraz nikdy naplno nevyužívala. Už len počkať do konca viazanosti.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nuž, doba telefónov za symbolické jedno euro skončila, ono pokiaľ viem tak už ani jeden operátor aj pri 40€ paušále neponúka mobil za euro, maximálne nejaké tlačítkové, ale tie operátori už tiež moc neponúkajú. 

@bjiba29 - no ak ti je lepšie zaplatiť rovno 550€ tak to je lepšie, ale inak ak by si mal splácať u nejakého obchodu na splátky tak ťa to vyjde pomaly tak isto.

Aj tak s tých ponúkaných mobilov poviem pravdu ja osobne by som si nevedel vybrať, ponuka je biedna, samé highendy a nižšia trieda, ale skoro žiadna stredná trieda. Taktiež zaujímavé, že operátori ešte nepredávajú ani jeden Xiaomi mobily, pri týchto mobiloch by stál mobil za pár šupov keďže skoro každý Xiaomi stojí +-200€.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V o2 neni problem za akykolvek telefon dat akontaciu 2 eura a aj orange ma najnizsiu akontaciu tiez 2 eura a je to jedno ci je to 500 € telefon ci 800€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chces povedat ze v orangi dam akontaciu 2€ a potom splacam ? Pri samsung galaxy s9plus vidim akotanciu od 539€ tak neviem co tu pises 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar