Nastavenie poradia kanálov cez PC - magiogo

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať do kedy bude táto hláska( viď nižšie) ako odpoveď? Mienite s tým niečo urobiť .Alebo už máte dosť zákazníkov a takéto banality neriešite.

Ako si môžem nastaviť Obľúbené kanály?
Nastavovanie Obľúbených kanálov na webe je z technických príčin dočasne nedostupné. Odporúčame dočasne použiť mobilnú aplikáciu Magio GO, v ktorej si môžete nastaviť Obľúbené kanály Magio GO pre mobilné zariadenia ale aj jednoducho zoradiť kanály Magio TV vo vašom domácom Set-top boxe.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ja som nastavival cez mobilnu appku ale ziadna slava. Tiez mi toto chyba. Ale obavam sa, ze takto to uz ostane a telekom bude argumentovat ze to pouzivalo malo ludi tak sa im neoplati tuto funkcionalitu udrziavat pri zivote a pri nejakom update alebo probleme to proste strihli a takto to uz ostane.

Prikladom je aj mozaika. Ja som ju sice nepouzival ale ludia sa na to pytali... Zo zaciatku islo len o docasnu nedostupnost a “pracujeme na vylepseni” ale to je len neseriozne zastieranie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež by som si rád nastavil kanály cez PC, ako ťukal dvestokrát na diaľkovom ovládači ... zatiaľ som odpoveď nedostal - škoda !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nastavil som aj ja cez mobil a zabil som tym 2 hodiny a to nehovorím o tom ze cez apku nefunguje kopírovanie kanalov z jedného boxu do druheho . Takze na trikrat pracne ručne. Asi tak. A kompetentny z tekomu mlčia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar