Nahravky Discovery HD

Otázka

• 0

Mam divny zvuk na nahravkach. V nepravidelnych intervaloch sa na nahravke objavuje vysoky ton, nieco ako skripanie ihly po skle. Neviem to opisat. Nieco podobne si pametam mozno este z ery CDciek ked preslakoval zvuk. Ma s tym niekto este problem?  Tento problem bol spozorovany na nahravkach Travel Ch. 

Dalsi problem je na Discovery HD (nie nahravky) kde zamrza obraz na sekundu-dve. Tiez nepravidelne. 

Problemy so sietou vylucujem. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

21 odpovedí na túto otázku

• 0

to sekanie Discovery HD je aj u mna...bude to zrejme celoplosny problem..DSL linku mam stabilnu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a robí to iba na HD, keď prepnem na SD tak bez problémov.

A trvá to už pomerne dlho.

V tomto prípade pocit čo tváááááá, by som nechcel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavadu evidujeme, aktualne pracujeme na jej odstraneni. v najblizsich hodinach/dnoch sa dockate zlepsenia. Za sposobene neprijemnosti sa ospravedlnujeme. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik ja som to vzdal a nahrám na SD, na iptv to je 305 pozícia.

predstav si kriminálku komisár Mulen ide povedať meno vraha...a **piip**,  3 sekundy nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze tu bude anarchia? :D ci Vikina nam da po prstoch? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze tu bude anarchia? :D ci Vikina nam da po prstoch? :D

alebo po holej...keď nebudeš poslúchať...xD

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Matey uz nepracuje v Telekome? 

Nedavno som s nim pisal, budu tu dvaja novi admini, zatial si vsimam ze je tu Lubos, uvidime kto dalsi.

Editoval/-a mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ten druhý je @Matthieu (WTF?! :D som to ledva napísal), teda aspoň si myslím keďže tu: https://forum.telekom.sk/contact/ je napísaný, čiže jedine on to asi bude, ale uvidíme aký bude, no ale vidieť, na to, že je registrovaný od 30. marca 2015, 0 príspevkov :D Aj tak nebude lepší,@Matey je nanahraditeľný!!! :D

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravda, Matey je nenahraditeľný! :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

klídek ... téma je Maťo či sekanie obrazu a na ktorom probléme sa pracuje a bude aspoň pol roka ako  pri zvýšenom zaťažení CPU pri mágio go na pc  kým niekto nenapíše že problém bol vlastne niekde inde.... :D

Editoval/-a andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna tiez klesne uroven a kvalita tohto fora tym ze Matey uz nie je adminom. Na druhej strane ked mal mozno moznost karierneho rastu preco nie, asi by som to iste spravil 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@filipec12 pravda, no uvidíme hlavne či sa nejako zmení fórum týmto krokom, alebo či vlastne keď budú teraz dvaja bude lepšia aktivita, alebo aspoň taká akú mal Matey keďže zatiaľ nič takéto ten nový Expert nerobí. 

Najväčšia vec ale, ktorú by bolo možné nejako lepšie spraviť, upozorniť ľudí na to, že toto fórum slúži na presne aké veci, lebo väčšina ľudí sem píše ako keby písala na online chat kde sú pracovníci čo majú prístup do Telekom systému, a ešte horšie niektorí ľudia tu zverejňujú svoje osobné údaje či údaje o svojich službách a na toto práve by sa malo upozorniť, že na čo presne fórum slúži.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna tiez klesne uroven a kvalita tohto fora tym ze Matey uz nie je adminom. Na druhej strane ked mal mozno moznost karierneho rastu preco nie, asi by som to iste spravil 

Filipec, súhlasím s Tebou, a to sa nikoho nechcem dotknúť, ale Matey nahodil latku tak vysoko...že...a jeden Luboš tu už bol, je to ten starý, či nový?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

spravte si tému Skončil maťo alebo Kto príde a podobne... :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey ostane navždy v našich srdciach

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar