TukiTV - Opakujuce sa diiely rozpravok

Otázka

• 0

@Matey, neviem, kto je zodpovedny za to, co sa vysiela na TukiTV, ale kedze je to spolocny projekt MacTV a Telekomu, tak predpokladam, ze do toho mate aj vy co hovorit. U nas sa TukiTV pozera celkom dost pozera, ale zacinaju sa U DETI mnozit staznosti na to, ze napriklad vecer pri No Pockaj sa opakuje par dielov stale dookola. Oproti tomu, ked sme porovnali, ake diely sa vysielaju doobeda, tak tam je nieco uplne ine, co si ale deti velmi pozriet nemozu, kedze su v skolke. Kto je zodpovedny za to, ake diely sa vysielaju? Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

@Flymaster len doplním: Počkaj zajac má len 16 dielov, preto sa zdá, že sa opakujú. Od apríla ho ale plánujeme vymeniť za iný seriál. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús napísať im sem hlavne: https://www.tukitv.sk/napiste-nam

Ono Telekom ak sa nemýlim vysiela iba Tuki ako jediný na slovensku a do tohto pravdepodobne nezasahuje, ale to neviem na 100% ale vyskúšaj hlavne napísať im cez ten odkaz čo som tu napísal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Flymaster,

väčší repetition rate je typickým príznakom detských kanálov, nakoľko majú tendenciu sledovať to isté dokola. S kolegami sa na to ale určite pozrieme :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, prosim vas mam zaplateni program M a chcela by som program Tuki. Ako by som si ho.mohla doplnit - zaplatit aby mi bol spusteni? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťuki je dostupný až od balíčku L, jedine prejsť na balíček L.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz