Aky je kontakt na kuriera co dorucuje od vas tovar ku zakaznikovi ?

Otázka

• 0

Dobry den

15.2.2018 som si objednal magio internet  stym ze mi ho ma priniest dnes kurier

Date mi prosim vas kontakt na kuriera alebo nazov kurierskej spolocnosti   ? , lebo velmi rad by som vedel ze kde mam balik na ktory cakam ? je to 48 hodin od objednavky...

Marek Chrenko

0948 509 021

Dakujem

Editoval/-a noy1988

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, 

Doručuje to buď ReMax alebo Slovak Parcel Service. V oboch prípadoch sa odosiela ráno v deň doručenia SMS s číslom na kuriéra. 

Ak ste takúto SMS nedostali, balík sa Vám dnes nedoručuje (alebo ste pripadne neuviedli tel.kontakt)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to mas este dobre. ja som 6.5.2019 presiel s magio L na magio XL  po 5 dnoch som tam volal ze kde mam router. povedali mi ze kurier u mna bol ale nedovolal sa. ( dali mu na mna 9 rokov stare cislo z ich systemu) s tym ze to teda objednala na novo s tym ze pride to 13.-14.5 pondelok utorok ( zrejme potrebuju tyzden na doruceniue balika)  16.5. (streda) som znova volal do telekomu ze kde mam balik a router. povedala  ze je to odoslane 6.5. hovorim vyborne 2 tyzdne su neni schopnby dorucit router. povedala dam vam na to urgenciu. tak sa teda pytam mozem to ocakavat teda do piatku ? a ona ze skor budduci tyzden :D  takze jedna da zle cislo . druha povie pondelok utorok. tretia v stredu s urgenciou povie ze az dalsi tyzden ? to co je za urgencia ze kurier nejde peso ale dostane kolobezku ? aby som mesiac cakal na router ? dnes 24.5. mi dosla sms. po skoro mesiaci mi pride sms ze na mojej poziadavke sa pracuje. ak to tu v pondelok nebude tak im strasne vynadam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar