Aky je kontakt na kuriera co dorucuje od vas tovar ku zakaznikovi ?

Otázka

• 0

Dobry den

15.2.2018 som si objednal magio internet  stym ze mi ho ma priniest dnes kurier

Date mi prosim vas kontakt na kuriera alebo nazov kurierskej spolocnosti   ? , lebo velmi rad by som vedel ze kde mam balik na ktory cakam ? je to 48 hodin od objednavky...

Marek Chrenko

0948 509 021

Dakujem

Editoval noy1988

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, 

Doručuje to buď ReMax alebo Slovak Parcel Service. V oboch prípadoch sa odosiela ráno v deň doručenia SMS s číslom na kuriéra. 

Ak ste takúto SMS nedostali, balík sa Vám dnes nedoručuje (alebo ste pripadne neuviedli tel.kontakt)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to mas este dobre. ja som 6.5.2019 presiel s magio L na magio XL  po 5 dnoch som tam volal ze kde mam router. povedali mi ze kurier u mna bol ale nedovolal sa. ( dali mu na mna 9 rokov stare cislo z ich systemu) s tym ze to teda objednala na novo s tym ze pride to 13.-14.5 pondelok utorok ( zrejme potrebuju tyzden na doruceniue balika)  16.5. (streda) som znova volal do telekomu ze kde mam balik a router. povedala  ze je to odoslane 6.5. hovorim vyborne 2 tyzdne su neni schopnby dorucit router. povedala dam vam na to urgenciu. tak sa teda pytam mozem to ocakavat teda do piatku ? a ona ze skor budduci tyzden :D  takze jedna da zle cislo . druha povie pondelok utorok. tretia v stredu s urgenciou povie ze az dalsi tyzden ? to co je za urgencia ze kurier nejde peso ale dostane kolobezku ? aby som mesiac cakal na router ? dnes 24.5. mi dosla sms. po skoro mesiaci mi pride sms ze na mojej poziadavke sa pracuje. ak to tu v pondelok nebude tak im strasne vynadam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz