TV archív HD

Otázka

• 0

Dobrý deň ,aktivoval som si TV archív S a som sklamaný, že neobsahuje to, čo uvádzate. V zozname dostupných staníc je napr. JOJ SD/HD, Markíza SD/HD atď. ale archív obsahuje iba SD verzie staníc! Jedná sa o chybu alebo vedome zavádzate zákazníkov? Kedy budem mať dostupný archív v HD verzii? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak chceš mať HD kvalitu tak si to daj nahrať (box s HDD), inak nevidím zmysel aby sa do archívu z kapacitných dôvodov zaznamenávalo v HD kvalite.  Technicky je to náročne na serveri.

PS: a to čo dávajú naše tv stanice...no neviem všetko je už okukaná starina

.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tiež ma to zaráža, že na webe majú uvádzané inak ako je v praxi, inak tie SD programy sa niekedy fakt nedajú pozerať hlavne na väčších uhlopriečkach TV. Prečo by nemohol byt ten archív M poskytovaný v HD, ako to maju na webe, ja mám optiku a myslím, že tu nie je problém pri žiadnej kapacite na linke. Je rok  2019 a asi HD bude časom aj štandard pri archíve TV.

Editoval dusan2303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Terka @Ľuboš

platí teda informácia od HD archíve pre spomenuté stanice ?

V HD už aj archív

Nejde o jedinú výraznú novinku v službe. Telekom totiž začal ponúkať v archíve služby na týždeň dozadu už aj HD obsah.

Dostupný je pre kanály Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma HD, Plus HD, Dajto HD, ČT1 HD, ČT2 HD, Discovery HD, BBC Earth HD, Animal Planet HD, Ťuki TV HD a AMC.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To platí pre Magio GO ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa to neplatí (ten HD archív) len pre mágio go, ale aj pre bežné magio tv (pre optiku alebo metaliku), ale ja mám archív S a ako hladám, tak hľadám, HD stanice tam nemám v archíve. Môže mi to niekto vysvetliť?

Ved to majú jasne uvedené aj na webe...........

Archív S

Nestihli ste si pozrieť váš obľúbený program? Nevadí, Archív S vám ponúka možnosť celkového prehľadu vysielania základných televíznych staníc až na 7 dní dozadu.

Jednotka-SDHDDvojka-SDHDMarkiza-SDHDJOJ-SDHDDoma-SDHDPlus-SDHDDajto-SDHDta3CT-1CT-2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na toto sa nespoliehaj, ja som sa na to odvolával pri HD kanáloch na Magio GO pričom tam väčšinou šli SD verzie, web hovoril iné

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio v archíve dosť zaostáva oproti konkurencii,pridrahý,málo staníc a iba v SD (základný)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne kvôli to mu som archív zrušil, lebo informácie len zavádzajú zákazníkov .Telelekom je 100 rokov  za opicami. Dokiaľ nebude archív v HD tak si ho už neobjednám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz