poskytovanie osobnych udajov

Otázka

• 0

Dobry den,

tel.cislo od ST mam uz roky a napriek tomu, ze som bola opakovane na pobockach a ziadala o neposkytovanie mojich osobnych udajov tretim resp. inym stranam, doteraz sa nic nestalo, absolutna ignoracia zo strany ST. Moje cislo aj s komplet adresou je volne dostupne na internete, dohladatelne cez bezny vyhladavac tel. cisel. Ako je mozne, ze viaceri pracovnici na pobockach nie su schopni poslat taku jednoduchu poziadavku na to spravne oddelenie? ... no nic, skoda minat pismenka.
Chcem poslat ziadost v papierovej forme priamo do ST. Kam mozem tuto ziadost zaslat? Na aku adresu? Akemu oddeleniu? Aby bola konecne moja poziadavka realizovana.
Dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dakujem :)

Skusila som poslat, uvidime, ako zareaguju. Doteraz to bolo ako hrach na stenu hadzat. Na jednej pobocke, kde som bola znovu poziadat o neposkytovanie udajov, mi chlapik daval podpisat tlacivo, kde bolo zakrizikovane, ze suhlasim s poskytovanim udajov. Kedze citam, co podpisujem, tak som ho na to upozornila a on ze inak to spravit nevie, ze mu to tak tlaci, ale ze nech sa pozriem ku nemu do PC, ze tam ma zaskrtnute, ze si nezelam poskytovanie udajov dalsim stranam.  Esteze nepouzivam hrube vyrazy :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potom daj vediet :)  drzim prsty

Editoval/-a bu2ckland
-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar