Reklamacia

Otázka

• 0

Vie mi tu niekto pomôcť s reklamáciou telefónu? Problém je v to že ten telefón som za jeden rok reklamoval 5x a chystám sa ho reklamovať zase.... T mobile mi nechce poskytnúť odstúpenie od zmluvy iba kvôli tomu lebo jedna a tá istá chýba sa neobjavila 3x a tak ho oni nemôžu poslať na diagnostiku. Ja ten telefón už nechcem. Nie je normálne aby telefón ani rok starý bol 5x v servise... Ak s tým máte skúsenosť tak vas prosím o pomoc... Lebo ja v tom vidím už iba jediné východisko a to zmenit operátora a vyžiadať si nový telefón... Ďakujem za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

na pobocku a nedat sa, trvat na svojom a vyhrazat sa staznostami 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som za tie roky (15 či 16 ? )len raz reklamoval jeden samsung,vymenili vraj základnú dosku a odvtedy nebol žiaden problém... Bobro aký mobil je to a čo za chyby?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cat s30.... Furt niečo iné... 2x slúchadlo 1x mikrofón... Potom telefónny zoznam mi blbol... Som nevedel nájsť telefónne čísla ktoré mám na sim karte... Musel som zrestartovat telefón aby mi nabehli všetky kontakty.... A po novom čo mi prepálili software tak neskutočne seká.... Či už otváram internet alebo aplikáciu... Alebo telefónny zoznam... Katastrofa....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar