Prechod z magia sat na iptv

Otázka

• 0

Dobrý deň, v súčasnosti mám chytrý balík (pevná linka M, internet L, satelit L - 2 hdd boxy s nahrávaním). Včera mi volali z Telekomu s ponukou, že od 1 marca môže predĺžiť zmluvu, a ponúkajú prechod zo SAT na IPTV, skoro tie isté programy, internet by bol 30mb/s,  V mailovej ponuke " nič by sa nemenilo čo sa týka ceny jedine, vrátit staré boxy od satka a router ked by ste už mal zriadené nové služby." Ako to bude s tými káblami, čo sú potiahané po izbách? Momentálne mám jeden tv HD, druhý je ešte CRT Aké máte skúsenosti s IPTV? Ten router sa normálne zapája do telefónnej linky? Ako to bude s parabolou? VĎAKA za pomoc pri rozhodovaní

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

nič si nemeň lebo skončíš keď si zapneš 2x HD programy. To majú vyriešené úžastne pri IPTV dsl...okrem optiky...  katastriofa... a každý to tam má naháku... ale aspoň si to tu prečítajú že to nejde...

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No čo sa týka káblov musel by si ťahať nové internetové, parabola tá ak sa nemýlim ostáva tebe, čiže tu vracať netreba robiť si s ňou môžeš čo chceš, predať, nechať hocičo. 

Takže za mňa určite hovorím tiež, že nemeň neoplatí sa to, dôvodov máš viac, jeden z nich, že nemôžeš mať 2x HD programy na dvoch boxoch, potom musíš meniť všetky káble, a čo tým získaš? Nič, tá ponuka programov je veľmi podobná až mi príde, že je taká istá. Cena by sa ti tiež typujem nezmenila, čo pozerám IPTV a SAT majú rovnakú cenu.

Ono takúto ponuku aj mne ponúkali prednedávnom, že môžem prejsť na IPTV, že vylepšili svoju sieť či čo, divné, ako keby chceli odlákať ľudí od satelitu k IPTV.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Marek, tak to sa divim, pretoze ja idem od Skylinku do magia a pani mi jednoznacne odporucila magiosat, pretoze na mojej adrese je len magionet L, co je do 30mb/s. Ona povedala ze ta rychlost je maximum a aj tak ju nikdy nedosiahnem, ze ono to tak ide medzi 2mb az 15mb/s a ze keby som pustil na jednom boxe HD progam, tak sok skoncil, tak mi to je divne ze ti to doporucili

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dal som si zaslaľ ponuku na mail a tam bolo napísané:

Dobrý Pán ......... na základe nášho rozhovoru zasielam programy ktoré by ste malk v Lku na káblovké, čo sa týka internetu rýchlosť by bola už 30mb/S v tejto sume, nič by sa nemenilo čo sa týka ceny jedine, vrátit staré boxy od satka a router ked by ste už mal zriadené nové služby. Ak budete mať záujem kludne mi napíšte od 1,3 vam viem zadať obj. Ďakujem pekný den

Preto som začal zisťovať výhody a nevýhody, keďže som s SAT spokojný, výborný obraz, žiadne výpadky, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to nechaj keď si spokojný tak ako máš, keďže ak mám rátať ako nevýhodu to, že by si mal len tak pre okrasu parabolu a musel meniť káble nanovo ako som písal tak v tom prípade iba nevýhoda to je ako nejaké výhody.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak tie dva HD kanály na VDSL nerozbehajú do konca mojej viazanosti, ja prejdem presne naopak, z metalického magio na SAT. Mám L+L+L.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar