Sťažnosť

Otázka

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň! Mám na Vás otázku. Som majiteľkou tel. čísla **********, kde som mala program Happy XS  za 9.99. V období od 8.10.2018 a 7.11.2018 som mala okrem tejto položky naúčtované aj volania do mobilnejk siete Telekom a to v rozsahu 0.50.50 za sumu 6.59. Ak si pozriete pohyb hovorov na tomto tel. tak je minimalny, nie je prevolaný ani program XS, nakoľko už asi cca 9 rokov mám presmerovanie z tohto tel. čísla na služobný mobil. Jedná sa o faktúru č. 82221283327. Prosím o prešetrenie k danej veci. S pozdravom Tóthová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Fórum neslúži na podávanie sťažností, treba sa obrátiť na pracovníkov Telekomu.

reklamáciu treba podať

Pri presmerovaní hovorov na služobný mobil sú hovory účtované https://www.telekom.sk/wiki/volania/presmerovania-hovorov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň! Mám na Vás otázku. Som majiteľkou tel. čísla , kde som mala program Happy XS  za 9.99. V období od 8.10.2018 a 7.11.2018 som mala okrem tejto položky naúčtované aj volania do mobilnejk siete Telekom a to v rozsahu 0.50.50 za sumu 6.59. Ak si pozriete pohyb hovorov na tomto tel. tak je minimalny, nie je prevolaný ani program XS, nakoľko už asi cca 9 rokov mám presmerovanie z tohto tel. čísla na služobný mobil. Jedná sa o faktúru č. 82221283327. Prosím o prešetrenie k danej veci. S pozdravom Tóthová

Skúste cez môj Telekom pozrieť výpis hovorov, ale zvyčajne ľudia prídu na odpoveď typu.... Jáááj na toto som zabudla, prípadne jáááj, kedy ta moja mala zobrala môj telefón a zavolala si. Z vlastnej skúsenosti po intenzívnom používaní niekoľkých čísel v Telekome a pri pravidelnom prehliadaní si výpisov som za 5 rokov nikdy nič neoprávnene nenašiel napočítané. Si treba uvedomiť, že fakturovanie služieb robí systém a nie ľudia....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar