prechod zo Skylinku

Otázka

• 0

Dobry den. Skoncil mi Skylink a chcem st na Magio. Neviem co je lepsie, ci magiosat, alebo magio cez net. Na mojej adrese je net magio L /max 30b/s.  Dalej pozeral som ponuku kanalov na tv. napr sat L uvadza niekde 78, niekde 88 kanalov a pri spocitani som zistil ze ich tam je 83. Je rozdielny pocet kanalov na magio L a magiosat L? Ako je to s instalaciou. Chcem si vybrat instalaciu technikom za 19€. Je v tejto cene aj antena a kabelaz? Je v cene aj kabelaz priamo k TV /mam poschodovy rodinny dom/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

jasne ze cez net ked mas moznost , satelit je stale len satelit 

antena a kabelaz je zadarmo a ta cena je len za montaz - komplet vsetko ti spravi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aký je rozdiel medzi Magio sat cez net a Magio GO? Lebo tu malú krabičku, čo teraz ponúka Telekom za 29 EUR som mal požičanú doma a kvalita bola otrasná oproti Skylink. Samozrejme rýchlosť bola skúšaná na optike 300 Mbits a na boxe nastavené FULL HD, resp. tam to bolo najskôr na AUTO potom som to prestavil na super vysoká (bola to najvyššia akú bolo možne nastaviť), ale to malo od HD na kilometre ďaleko. Proste pred 10 rokmi by som bol spokojný, ale keď si oko zvykne na Skylink a ešte aj na UHD televízore, tak neviem. Radšej si to vyskúšaj niekde na predajni. Mne Magio GO nevyhovuje, resp. čakám ešte na inú vlastnú Xiaomi krabičku, kde nastavím prístupy a skúsim externý box.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaroko rozdiel nejaký extra nie je, programová ponuka je skoro rovnaká, inak ak parabola ktorú si vlastnil by Skylinku je tvoja, tak aby si nemal len tak pre srandu tú parabolu tak ti bude stačiť preladiť parabolu na Thor (Skylink beží tuším na Astre čiže je nutnosť preladiť), a kabeláž by ostala len by si to preladil a pripojil si mágiobox na starý kábel. 
Toto riešenie som osobne ja tiež spravil, mal som Freesat a prešiel som na Magio SAT a som len prehodil box od Freesatu za Magio box keďže Freesat s Magio SAT bežia na Thore. Čiže je to celé na tom čo asi preferuješ viacej, rozdiely sú naozaj minimálne ako som spomínal.

@Marcel založ si nabudúce svoju tému, nepleť tvoj problém do témy niekoho iného. Ale k tvojmu problému, rozdiel medzi Magio cez internet a Magio SAT popisujem vyššie, čo sa týka Magio GO tak to nie je plnohodnotná televízia ako IPTV a satelit, je to možnosť v prípade ak nemáš možnosť mať IPTV či satelit, alebo taký prípad, na chaty či si niekde na slovensku v hoteli a s týmto boxom ho pripojíš napríklad na wifi, prepojíš HDMI a pozeráš programy ktoré telka v hoteli nemusí mať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

CHalani dik, vcera som to objednal magiosat. Mam aj antenu zo skylinku, dokonca je aj s motorom, ale ta bola namontovana asi pred 20 rokmi a je tam aj ten povodny kabel, takze to uz je nepouzitelne, preto chcem komplet novu instalaciu aj parabolu a aj ten konvektor, lebo asi za tie roky su aj konvektory lepsie /aspon dufam/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar