PUK kod

Otázka

• 0

Dobrý večer. Je takmer 0:30 , mne sa zablokuje telefón, na základe zimy vonku mi nenahodilo správny PIN a nemám k dispozícii PUK kod. Mamu mám ťažko chorú a potrebujem byť k dispozícii v prípade potreby lebo má ísť na operáciu. Žiadam Vás o okamžité zaslanie PUK kódu na môj mail juraj.gubani@gmail.com , kde mi chodia aj Vaše nie malé faktúry.

Poprosím o čo najrýchlejšiu odpoveď a spojazdnenie môjho čísla... ĎAKUJEM!

S pozdravom Váš už takmer 20 rokov Váš zákazník.

Juraj Gubáni

ps: Nebudem čakať na ranné otvorenie Vašich predajní... Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Tu najdes odpoved: 

Citujem:

Ak nemáte PUK kód, môžete oň požiadať jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám PUK kód vystavia na počkanie.
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor následne pošle PUK kód poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte vaše telefónne číslo, meno, adresu, dátum narodenia a v prípade spoločnosti názov a IČO. PUK kód vám zašleme poštou na adresu trvalého pobytu alebo sídla firmy.

Vystavenie PUK kódu je bezplatné.
PUK kód je možné zaslať výlučne doporučenou poštou na adresu trvalého bydliska. Iná forma zaslania nie je možná.

Cize bohuzial poslanie na e-mail nie je mozne, a hlavne nie tu na fore kde to s tym nepomozeme, taktiez bohuzial musis cakat na otvorenie pobociek o 0:30 si mohol na vsetko zabudnut telekom vtedy nepracuje, vsetci pracovnici uz su doma a pobocky su zavrete v tento dobe.

Taktiez nabuduce si PUK kod lepsie uloz niekde do mobilu ci PC PUK kod aby sa ti to nestalo v talejto dobe ked nemas sancu to vyriesit v tej chvili.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @JGFG009,

odpoveď od @Samer303 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Ahojte, 

PUK a PUK2 kód pre vaše mobilné čísla máte k dispozícii už aj v Telekom aplikácii. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar