HD Rodinný len spolu s HD Športový?

Otázka

• 0

Podľa PDF ponuky programov z decembra 2017, a doteraz to tak aj fakticky bolo, bolo možné pri Magio TV (IPTV) objednať extra balíky HD Rodinný a HD Športový samostatne, prípadne v balíku za výhodnejšiu cenu. Pri online objednávke už Telekom ponúka len HD Športový alebo HD Športový+HD Rodinný, a to navyše oproti PDF-ku  drahšie - namiesto 7 eur za 9,98. V podstate Telekom hovorí, že keď chcete HD Rodinný, musíte si kúpiť aj HD Športový, aj keď o ten nemáte záujem. Akoby vám v predajni povedali, že vám predajú mlieko len vtedy, keď si kúpite aj maslo. Je to, skrátka, nehorázne. Zatiaľ sa mi Telekom k sťažnosti, ktorú som im poslal, nevyjadril.

PDF_ponuka kanalov IPTV 12_17.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

v aktuálnej ponuke ich nevidím, takže je možné že sa už nezávisle od seba nepredávajú.

Odporúčam počkať na odpoveď na sťažnosť, alebo možno odpíše niekto z adminov fóra.

Editoval/-a mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Všetko je úplne inak, ale online objednávky ešte nezmenili. Moje aktuálne zistenie: Na stránke je najnovšia PDF ponuka, platná od 8. 2. V nej HD Rodinný úplne zmizol, "rozplynul" sa v Maďarskom balíčku a vo variante XL. Pre mňa z toho vyplýva, že keď budem chcieť pozerať to, čo mám do júna v zmluve aj po júni, musím prejsť na variant XL. V každom prípade to budem mať drahšie ako doteraz. Rozdiel si práve spočítavam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar