HBOGO súťaž

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako dopadla súťaž s HBO GO. Už je to niekoľko dní, čo mali byť výsledky a nikde sa o tom neviem dočítať. A teraz sa objavila na stránke nová súťaž s HBO GO o tie isté ceny. Tu je link na tú starú: https://www.telekom.sk/documents/10179/1014824/Statut_sutaze_ST-HBO_GO.pdf. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

4. Výsledky žrebovania a výhercovia budú uverejnené do 3 pracovných dní na webovej stránke „na www.telekom-sk/hbogo)“za predpokladu úspešného kontaktovania výhercu a udelenia súhlasu výhercu na toto zverejnenie v súlade s článkom VI. tohto Štatútu.

udelenia súhlasu výhercu na toto zverejnenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby si si to prečítal celé, tak by si vedel, že tam je napísané, že skontaktujú výhercov a tí budú do 3 dní zverejnení na stránke www.telekom.sk/hbogo. A rovnako mali byť výsledky na facebooku. A to sa nestalo. A už som kontaktoval aj operátorov v Telekome, aby mi zistili, ako to dopadlo a nikto sa k tomu nevie vyjadriť. Tvrdia mi, že to nevedia zistiť, kto to vlastne vyhral a že človek, ktorý je za to zodpovedný, tam nie je a podobne. Takže neviem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Výherca Súťaže bude za účelom odovzdania výhry kontaktovaný Organizátorom

cize predpokladam ich oslovili spravou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar