VDSL

Otázka

• 0

Prajem dobrý deň,

chcel by som poradiť.

Asi už týždeň sledujem, že internet ide pomalšie. Spolu s internetom mám aj TV. NET: balík L, TV: M

Prosím niekoho, kto sa do toho vyzná, nech sa pozrie na údaje v prílohe, či je to OK, alebo sa mám skontaktovať s Telekomom. 

P. S.: Môže to byť aj tým, že je linka zaťažená? Alebo aj to, že teraz po obci chodia páni z Telekomu nahovárať na služby z Telekomu.

ĎAKUJEM

NET.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

pokial nie si spokojny mozes poziadat zmenu sluzby z dovodu ze ti nevedia poskytnut tuto v dostatocnej kvalite. V tom pripade by ta dropli na M balik (8/1)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

inak povedané, môžem byť rád tak ako to je....

len mi potom nie je jasne, preco platim balík L...

Editoval kovacik488

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Max dosiahnutelnu rychlost mas 25 Mbit, profil mas nastaveny na 15, viac ako 23 Mbit ti to nepojde. Z profilu je zrejme ze nemozu ti nastavit profil na L balik (30 Mbit), tam sa pozaduje minimalne 32 Mbit + a kedze mas aj IPTV tak rychlost sa ti este znizuje v zavislosti ci pozeras tv kanal v SD (3 Mbit  datovy tok) alebo HD (6 Mbit datovy tok) pripadne ked aj nahravas dalsie Mbity idu z rychlosti dole. Lepsie to uz nebude nakolko linka je aj pomerne dost chybova aj ked neviem od kedy je uptime routra

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar