Prima zoom hd

Otázka

• 1

Zdravím, 

Chcem sa opytat ci sa neplánuje spustit prima zoom v Hd verzii a ci sa pripadne nechysta tento super kanal zaradit do archivu. 

Dakujem za info. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Najsmutnejšie na tom je, že prácu ohľadom všetkého majú hotovú, stačí to len pripojiť na "KÁBEL" kedže všetky možné podklady sa vybavovali pri zavádzaní sat Magio..

Tereza namiesto, aby nám odpovedala, tak zo seba vyplodila, že skryla duplicitný príspevok, WTF?? Tak som jej písal, že mi je úplne jedno čo urobila s mojím príspevkom, ale radšej by mala napísať odpoveď, nakoľko zo toho pozostáva jej práca, a  nie upratovanie príspevkov !! Ináč takéto jednanie je typické pre telekom !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Veru tak . 2 mesiace je na satelite , takže ju asi neplánujú zrušiť. Naozaj jeden z TOP dokumentárnych staníc . Určite by si zaslúžil byť v ponuke TV archívu. Myslím , že by Telekom potešil viacerým zákazníkom. 

Skôr na to síce odpoveď od kompetentných nepríde , ale zvykli sme si už pri téme PRIMA ZOOM. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aby teda Tereza nezmazala duplicitnú tému, znova položíme rovnakú otázku:

Kedy konečne pridáte Prima Zoom HD na IPTV ??? Na satelite je v ponuke vyše 2 mesiacov... Dúfam, že tentoraz nám odpoviete! Vďaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo by som ja viac chcel tak iba to, aby sa dalo sledovať aspoň na troch boxoch HD. Súčasnosť je iba 2 HD a jeden SD. Pre mňa aj ten SD má význam. Teda na optike.

Editoval hgt65

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz