nejde prehrávač

Otázka

• 0

Mám nainštalovaný v Chrome plugin Magio GO.

Plugin je aj povolený a napriek tomu mi nejdú prehrávať programy.

Stále píše že treba nainštalovať plugin tu. Keď to urobím. ukáže mi že plugin je pridaný.

Nič neprehráva ani po reštarte ani po reinštalácii pluginu.

Ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

absolutne nefunkcne! Pridam Magio extension a ziaden msi subor sa mi nezacne stahovat....Magio go ikona sa mi sice zobrazi medzi extensions, ked na nu kliknem ma to hodi opat spat sem na stranku a jedine co mi zostava je dookola si citat vase 3 lahke kroky na rozbehnutie. Nie je sanca ten plugin proste nikde stiahnut. Cele zle, len sa clovek rozculi, ze v tejto dobe este nieco nefunkcne ako toto vobec existuje. Telekom by si za nefukncnu sluzbu nemal pytat peniaze, ked to nefuguje na vsetkych zariadeniach ako ma. Bodka.
Fakt pod uroven, ze vlastne cele mesiace ako citam na toto nie je support od nadnarodnej spolocnosti a problem je veselo ignorovany!
Neviem ci si to uvedomujete, ale ludia este stale pouzivaju laptopy a desktopy (a nechcu drzat len telefon v ruke, aby si mohli pozriet tv online.)

OS Windows 7

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takyto bordel vyrabat v dobe existencie HTML5 tu ide robit nejaky plugin>:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Choďte do púšte s MAGIO GO na PC a aj Chrom-om.
Cista katatrofa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco na chrome len na tento prehladači mozu aj iné mozilla , opera  pretým som stým nemal teraz niekto nabúral do systému a ľudom to nejde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No neviem,ja som teraz skušal cez chrome a ide mi všetko,akurat nechapem preco mi nejdu filmbox plus a cs film,ked mam balik L

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam tiez ten isty problem, vsetko nainstalovane podla skveleho navodu (pripominam, ze mi to islo pred par tyzdnami). odinstalovane, nainstalovane, restartovane, vymazany cache...asi vsetko...online chat ta posle na ich bezplatnu linku 0800123456, kde retard povie, ze jemu to ide, chyba je u mna a ze ci vyzera ako google, aby riesil moje problemy s prehliadacom (doslova), odkaze ta na platenu sluzbu, kde ti retard c2 ponukne opravu za 15eur. jedna krasa, sluzba pre ludi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar