Magio Go TV Box - neustále odhlasovanie

Otázka

• 0

Bolo by prosím možné vyriešiť problém s neustálym odhlasovaním Magio Go TV Boxu? Zariadenie sme dali dôchodkyni (89), ktorá nie je technicky zdatná a okrem problému s automatickým vypínaním po 4 hodinách, ktorý som spomínal v inom vlákne*, musím každých pár dní riešiť aj opätovné prihlasovanie konta na Go TV Boxe. Toto nie je úplne štandardné. Prosím skúste sa vžiť aj do starších zákazníkov a upravte systém tak, aby si pamätal prihlasovacie údaje aj po aktualizácii zariadenia alebo čo to spôsobuje. Už sa stalo aj to, že zariadenie som zapol, kanály nabehli, a až po pár sekundách vybehla hláška, že sa treba prihlásiť, pri čom zariadenie bolo len v standby a predtým bolo prihlásené.

A fakt, že aj v standby režime trvá spustenie zariadenia viac ako pol minuty, už ani nekomentujem :(

*Automatické vypínanie:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 1

Potvrdzujem aj u mna sa cca 1x za 7 dni je nutne znova prihlasit...pouziva to moj otec, ktory ma 72 rokov a nie je technicky zdatny a uz minule to chcel vyhodit cez okno,lebo mu trva asi pol hodinu kym dokaze zadat meno/heslo :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ano, potvrdzujem aj ja, na Magio GO boxe sa treba prihlasovať (cca 1x za 10-20 dní), na iných zariadeniach je to OK, mali by sa na to pozrieť v Telekome a prípadne aktualizovať FW boxu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahoj 

Podobný problém mám aj ja a taktiež svokrovci, ktorým sme kúpili 2 boxy a obe sa pravidelne ohlasujú. 

Dnes im to idem opäť nastaviť.... 

Ďakujem za riešenie... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez mame magio go box a neodhlasuje nas. Mozno by som sa u teba pozrel na to, ci nahodou nebojuje ten tvoj box s inymi magio go zariadeniami (PC, Smartfon, tablet, ine boxy) 

lebo ak to spravne chapem, mozno ma niekto opravi, tak ty mozes mat k sluzbe priradene sucasne len 3 zariadenia a magio nox sa do toho zapocitava

Editoval Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

3 zariadenia + ako stvrte je magio go box. ale je mozne ak sa prihlasis na inom zariadeni tak ta z boxu odhlasi. chod do nastaveni a odstran vsetky zariadenia. odsleduj si to ci ta aj tak odhlasi z go boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som rozpraval s @Matey ohľadom toho a povedal mi, ze to pmomentalne nic take nerealizuju, lebo nemali take poziadavky, no ze pri najblizsich upravach to nemaju problem zaradit do zoznamu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani, MagioGo pouzivam zriedkavo (mozno raz za 2 mesiace) len na telefone a z toho ma nikdy neodhlasilo. A appku v telefone nespustam medzi tym, ako ma pravidelne odhlasuje z Magio Go TV Boxu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak neviem. Za seba mozem povedat ze neodhlasuje a to som bral box na vianoce. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že teraz, keď už viac ľudí potvrdilo rovnaký problém, by sa k tomu mohol @Matey alebo niekto z Telekomu vyjadriť aj osobne. Treba brať do úvahy, že len hŕstka z nás vie, kde má s takýmto problémom ísť a v reálnom svete je pravdepodobne oveľa viac ľudí, ktorí nevedia na koho sa obrátiť. Takže riešenie by sa naozaj hodilo ASAP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už sa musím prihlasovať každý jeden deň. Rieši sa tento problém?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už sa musím prihlasovať každý jeden deň. Rieši sa tento problém?

zrejme nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

U mna sa to tiez stale iba zhorsuje. Poslednu dobu som sa musel prihlasit pri pozerani tv.  Internetom to nieje,ten vsade funguje, va zariadeniech mam este aj volne asi jedno.  Zacina to byt dost otravne. Na tablete takyto problem nieje.

Editoval panaman

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz