hudobný prémiový balíček

Otázka

  • 0

Keďže Matej si môj návrh v téme o zmene rastra asi nevšimol, uvádzam ho samostatne, napokon je predsa o niečom inom ako bola téma v tom vlákne.

Navrhujem prehodnotenie a doplnenie prémiových balíčkov. Keď Telekom stále nie je ochotný ponúknuť prémiový balíček určitého počtu kanálov podľa vlastného výberu (ako má napríklad jedna z konkurencií u balíka "Flexi 7"), tak by tie balíky mohli spĺňať aspoň základné princípy akej-takej logiky ich zloženia.
Uvediem príklad, ktorý neteší mňa a určite ani ostatných priaznivcov dobrej hudby. Vzhľadom na aktuálny rok budem hovoriť o kanáloch čisto v HD, preto vynechám hodnotenie základného balíka "Hudobný a detský", kde je všetko len v SD.
Dva kanály Brava HD a Jazz HD sú v balíčku XL, ďalšie dva kanály MTV HD a Deluxe Music HD sú v prémiovom HD Rodinný, a jeden -ten asi najzaujímavejší- iConcerts HD je dokonca vo fakt "priliehavom" balíku HD Športový!!! :)
Bol by taký problém vytvoriť jeden balíček HD Hudobný? Tých 5 kanálov dať dokopy a prípadne doplniť o nejaký ďalší. A ak by ste to doplnili o na tomto fóre viackrát žiadaný TV Rebel, záujemcovia o balík by sa vám len hrnuli.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

@Jaco_JJ ak k nejakej zmene dôjde, budeme o tom informovať a dozvieš sa to aj tu - na fóre.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


sidebar