Otázka

• -1

Dobry Den nemozem sa prihlasit na  vasu strenku cez ID kon  nechce mi ho zobrazit 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

zobrazuje sa nejaká chyba alebo niečo podobné? ID kód sú posledné 4 číslice PUK kódu. Zistiť ho môžete aj na telekom.sk/id-kod

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň realizoval som prihlásenie na moj telekom  a samozrejme som mal záujem  prehlad služieb ktoré sú aktívne ale môj telekom ich nezobrazí lebo nemám pripojené služby . Musí sa realizovať postup ktorý nakoniec bol nezmyselný lebo ID kobd ak nie je pridelený odkážu vás na zákaznícku linku odtial na technickú podporu. A nakoniec internet a zaslane rodné číslo, číslo občianskeho preukazu ako aj id zmluvy a zákaznícke číslo ako aj dočasný identifikačný kod doručený do emailu sú zbytočné lebo vás pošlú na predajňu . Nechápem prečo potom taká bezpečnosť ak som už zaslal  podstatne dôležitjšie osobné udaje a 4 miestny ID kod je len na účel zobrazovania faktúr a rozšírenie služby atd.  A nemôžu ho vám doručiť poštou alebo zazipovaný v emaili s heslom na odkodovanie zaslané na vaše tel číslo sms kou .

Váš ID kód

Zadané údaje sú správne. ID kód nemáte vytvorený. Kontaktujte 0800 123 456.

S pozdravom Nosáľ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej mám stejný problém, takhle pošahané to má fakt jen telekom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar