Zrušenie časti balíka

Otázka

• 0

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať, aký je postup pokiaľ by som chcel zrušiť len časť z predplateného balíka.

Máme predplatený Magio internet, Magio TV a pevnú linku a chcel by som v budúcnsoti zrušiť, ale len Magio internet s tým, že TV aj pevná linka bude pokračovať ďalej, išlo by teda len o úpravu súčasnej zmluvy, nie jej zrušenie. Je takáto vec možná? Aký je postup?

Ďakujem

Dávid

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj Krono :smileyhappy:, moznost upravy balika existuje samozrejme. Pokial-  ako si pisal - Ti plynie viazanost na sluzbe, mas moznost bud si zmenit program na nizsi, alebo - ako aj Lubo spominal, zrusit cas sluzby s tym, ze by si ale musel platit pokutu za porusenie viazanosti. Ak mate v oblasti Tvojho bydliska pokrytie optikou od ineho poskytovatela, skus si dopredu zistit, ci bude zriadenie naozaj mozne a potom sa rozhodni :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď práve, že som ešte len v polke obdobia, viazanosť je do cca február/marec 2016

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak by ti skoncila viazanost aspon na jednej sluzbe je mozne prejst na chytry balik so zrusenim jednej sluzby, ak tam mas viazanost tak sa uplatni zmluvna pokuta, mas nejaky problem s internetom ? pripadne z akeho dovodu ho ides rusit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha, tak to je škoda.

chcel by som ho zmeniť, lebo u nás, v DK, sú možnosti optiky za skvelé ceny s čím sa T-com nemôže porovnávať keďže optika u nás nie je+ nestabilita internetu od T-comu ma vytáča do nepríčetna, podchvíľou potreba reštartovať modem, lebo z ničoho nič internet nefunguje.

Takže možnosť úpravy balíka podľa Teba neexistuje?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas caste problemy ? volas casto na 0800 123 777 ? , zrusenie je niekedy mozne na zaklade technickych problemov, ale zmluvna pokuta je tam stale ale v pripade technickych problemov moze byt ponizena

vyuzivas modem - glitel ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no často ako často, už som sa v poslednej dobe na to vykašlal, lebo aj tak jediné čo mi proadili bolo len vypnúť a zapnúť modem, čo v konečnom dôsledku aj fungovalo, len je to otravné.

mám modem Vigor-2700 myslim, nie som si isty tým čislom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zmluvná pokuta je v plnej výške? alebo je možné že bude nižšia keďže ruším len časť zmluvy a v ostatných častiach pokračujem do koncia viazanosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

suhlasim s Petkou, over si moznost zriadenia na tvojej adrese. Ak ti vypadne internet iba sem-tam tak zrusenie bude mozne s upltnenim plnej sumy zmluvnej pokuty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

všetko už mám zistené, už ide len o zrušenie magia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar