Spoplatnenie Magio Go

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Mám Magio TV a chcel by som využívať Magio Go. Je táto služba spoplatnená aj pre zákazníkov Magia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

nie, služba Magio Go sa v tomto prípade nespoplatňuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte raz lebo na stránke mi vyhodilo niečo iné a to že služba je bez poplatkov len 3 mesiace a potom je spoplatňovaná po dobu až 24 mesiacov. Tak ako je to vlastne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aktiváciu vykonajte cez zákaznícku linku. Ak si na stránke vyhľadáte Magio TV, je tam zmienka o bezplatnej Magio Go. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zákaznícka linka je cez víkend nefunkčná teda čo sa týka spojenia s operátorom. Skúšal som teda cez web ale tam mi vyhodilo že mám len prvé 3 mesiace zadarmo a potom každý mesiac po dobu 24-och spoplatnené sumou 3,99€/mesačne. na stránke som riadne prihlásený. Je to ozaj zadarmo k TV bez mesačnej fakturácie ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak jedina moznost zavolat tam az v pondelok. Urcite to nepotrebujes mat hned ten den uz vydrzis :)

Tu https://www.telekom.sk/televizia/magio-go?sluzby-a-ceny#sec-1 je jasne uvedene:

Magio GO

Magio GO zadarmo získate ku ktorejkoľvek Magio televízii na celú dobu, počas ktorej máte Magio televíziu.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sumár Vašej objednávky

• Magio GO
Vaše faktúry po mesiacoch
1. 2. až 3. 4. až 24.
  Magio GO 0  0  3,99 
  Cena spolu s DPH 
jednorazovo* / mesačne
0  0  3,99 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Postupoval som podľa jednotlivých krokov pri objednávke Mago Go ako platiteľ TV Magio 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V pondelok mám iné povinnosti a chcem cez víkend kúpiť tv na ktorom by som to využíval ale asi nemám inú možnosť.

Editoval/-a anton1977

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak správne odhadujem podla screenu , tak si robil objednávku na magio Go. Preto tie sumy po 3 mesiacoch. Dúfam , že si to už neobjednával :-) 

Postup pri Tvojej aktivovanej službe  Magio (neviem M, L, XL) je taký , že zavoláš na zákaznícku linku , kde požiadaš o zriadenie Magio Go . DO 24 hod Ti pošlu sms ID kód , ktorým si službu Magio GO zaregistruješ na www.magiogo.sk .

Ale najskôr v pondelok , kedy je zákaznícka linka aktívna

Editoval/-a tvrdak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar