Data v roamigu

Otázka

• 0

Easy pecka v zahraničí aktivovaný balíček vždy 2GIGA a pusti ta len do 250MB na mesiac a už pri 240MB je stop tak to je iné kafe len tak ďalej ste skvelí hamba Vám 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ako si mam aktivovať roaming? Previedol som 4 cisla do Telekomu a prešiel som z jednym hranice samozrejme nedie.... podpora je mimo prevadzku. Som klient len 2 tyždne a už Vas mam plne zuby....

Skontroluj si, či más aktívny EURO roaming zavolaním na bezplatnú linku 0800 123 456. Ak áno, niekedy pri prechode hraníc sprav reštart telefónu a do prehliadača naťukaj m.telekom.sk mala by sa objaviť bezplatná stránka, kde odsúhlasíš podmienky spoplatnenia(tarify v tvojom prípade EUROROAMING) a pôjde to ďalej. V neposlednom rade ti musia isť dáta na Slovensku, mal by si mať správny APN bod internetu. Za seba ti môžem povedať, že som nikdy nemal problém s roamingom, až na raz v Španielsku konkrétne v sieti Movistar.es, to som po týždni zbadal, že každý druhý hovor bol nechcene prerušený. To som však vyriešil vymazaním siete zo zoznamu odporúčaných sietí a nahodil manuálne Orange ES. Potom problém prestal. To bola jediná negatívna skúsenosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako si mam aktivovať roaming? Previedol som 4 cisla do Telekomu a prešiel som z jednym hranice samozrejme nedie.... podpora je mimo prevadzku. Som klient len 2 tyždne a už Vas mam plne zuby....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @MilanCiberej,

odpoveď od  @Marcel som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže  

Prajem pekný deň

Terka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar