Huawei mate 10 pro

Otázka

• 0

Dobrý deň mám otázku ohľadom aktualizácie firmweru v mojom mobile mate 10 pro mám problémy s WiFi pripojením a tie aktualizácie to zevraj riešia pýtal som sa na stránkach Huawei ale tam mi povedali aby som kontaktoval operátora podľa mojej verzie emui mi ešte neprišli dve aktualizácie viete my s tým pomôcť? Diki 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

no moc si tu toho nenapisal aby sa ti dalo pomoct, asi by bolo naj keby si tu dal screen nejaky toho co vlastne mas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A problém sa týka pripojenia na WiFi na niektorých routeroch mi ide bez problémov a na niektoré sa pripojí ale nejde net viem že v routri sa dá prehodiť kanál aby to išlo len k tomuto routru nemám prístup aby som to vyriešil a viem že aj tento týždeň vyšla aktualizácia okolo 700 MB ale mne aktualizovalo len nejakú malú okolo 50 MB a to až vtedy keď som dal továrenské nastavenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aktualizácie telefónov od operátora riadi samotný operátor, čiže najprv musí byť schválený u operátora a následne sa rozposiela na jednotlivé zariadenia. Tento proces aktualizácie zvyčajne trvá dlhšie ako pri telefónoch z voľného trhu. Možno by vedel poradiť @Matey a skontrolovať poslednú schválenú verziu Telekomom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mato8040,

SW L09 8.0.0.128 bol schválený v druhom januárovom týždni. Načasovanie OTA aktualizácie už má v rukách Huawei.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha takže som tam kde som bol najskôr mi Huawei oznámil že to rieši operátor potom operátor že to už rieši Huawei. No bohužiaľ ale som sklamaný s toho že platím za mobil a služby a nik mi nevie pomôcť ďakujem aj keď som sa nič nedozvedel iba to čo som vedel 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Bude tento telefon teda Huawei Mate 10 PRO este v ponuke?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Bude tento telefon teda Huawei Mate 10 PRO este v ponuke?

tento telefón je už len dopredaj lebo dnes bola predstavená nová generácia HUAWEI P20 (lite, PRO)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už ho nemajú ani na stránke, takže tento už nebude.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jediná škoda, že rada P20 znovu Single sim... Keď to ide s Honorom 9 prečo nie modely Mate a P ?

Iba čo si ľudia musia hľadať cestu ako robiť rebrand na dualsim...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar