Nestabilná rýchlosť Optického internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Využívam každý deň Váš internet, no mám s ním problém, no neviem v čom bude ale problém.

Problém je taký, že hocikedy, keď prídem na PC, dám niečo sťahovať, tak rýchlosť sťahovania je max 3.0mbs, no po reštarte Routera je už rýchlosť v poriadku.

Niekedy sa mi ale stáva, že aj po reštarte Routeru je rýchlosť ešte menšia, ako bola.

Je tu nejaká šanca, že problém môže byť aj v tom Routery ? ( nie som prvý človek, ktorý ma presne tento problém, sú to aj ľudia, ktorých poznám ).

Dúfam, že sa tu niekto nájde a nájde nejaké riešenie na tento problém.

Zatiaľ Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Skus si ten router resetnut alebo zavolaj priamo na 0800 123 777 a tam sa stazuj.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyskúšaj dobre hodnotený značkový router, je možné že aj tí ludia, ktorí majú problémy s nestabilitou majú lacný router od Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam obdobny problem...ked stahujem, rychlost mi zrazu uplne padne a po chvilke zase pokracuje...Router mam Archcer C2...pri online hrani PS4 mam tiez celkom problemy, viete mi poradit nejaky spolahlivy router?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam obdobny problem...ked stahujem, rychlost mi zrazu uplne padne a po chvilke zase pokracuje...Router mam Archcer C2...pri online hrani PS4 mam tiez celkom problemy, viete mi poradit nejaky spolahlivy router?

Ja mám gigabytový ASUS RT-N65U už pár rokov. Je spolahlivý, rýchly. Značku ASUS môžem len odporúčať. Samozrejme, ja nie som predajca, aby som uprednostňoval nejakú značku, píšem len zo svojich viacročných skúseností s rôznymi routermi.  Dobrý router nie je úplne lacná záležitosť, preto si vyber podla parametrov, ktoré má ten ktorý ruter. Tiež cenné informácie o konkrétnom routery ti dajú recenzie užívatelov na stránkach napr.  amazon.com, newegg.com, ... Ale ako pri inej elektronike, aj tu platí - za málo peňazí málo muziky. Môj letmý odhad - pod 80€ by som wifi router nekupoval.

vv.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar