Eurosport HD1

Otázka

• 0

Ahojte.

Byvam v KE. Dlhodobo riešim problém s kanálom Eurosport HD1. Obraz aj zvuk zasekne asi na 3 sek., potom sa rozbehne. Robí to v nepravidelných intervaloch, pomerne často. Opakovane to urgujem k náprave technickej podpore. Doteraz ku zmene nedošlo, a technici su zjavne bezradní...

Registruje ešte niekto podobný problém?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja som z HE tiez mi to robi uz dlhodobo na eurosporte 1HD plus aj na rtvs2 hd optik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento isty problem mam najnovsie s programom Discovery Channel HD (bol pridany pred par dnami do rastra). Obraz aj zvuk sa zaseknu cca na 2-3 sekundy, robi to v nepravidelnych intervaloch, niekedy aj niekolkokrat za minutu. Program sa tak stava nesledovatelny. Mam MAGIO na optike v Sasovej (BB). Nieco podobne sa obcas deje na spominanom Eurosporte 1 HD alebo na Travel Channel HD, zdaleka vsak nie tak casto ako ma Discovery Channel HD. Ostatne stanice idu uplne v pohode. Pani a damy v Telekome, viete to prosim ovplyvnit? Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Malacky - ten istý problém. Mám optiku.

Eurošport, Discovery HD, Discovery Science, NG Wild, Prima zoom - tie čo pozerám najradšej seká! ostatné neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete prosim skontrolovat Eurosport 1 hd teraz? Prejavuje sa ta porucha stale?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, odvčera vecera po odsledovani Eurosportu cca 2 hod v kuse som sekanie nezaregistroval.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...takže zhruba po 11 dňoch opäť pozorujem na Eurosport HD1 nejaké zaseknutia obrazu :| na cca 3-5 sek.(zvuk nezasekne,predtym zasekol). Volal som na techn.podporu, že tento problém riesia aj na iných HD kanáloch(u mna este na Markize HD). 

Vraj to nemá súvis podľa techn.podpory s problémom, ktorý som riesil s kanálom Eurosport HD1 dlhodobo.

Problem bol vyriesený zhruba na 11 dní, a opäť problém...aj keď sa trošku líši charakterom zaseknutia.

Máte aj niektorí ďalší zakazníci s tym rovnakú skúsenosť?

MegaGURU viete sa mi k tomu vyjadriť?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MegaGURU viete sa mi k tomu Eurosportu HD1 vyjadriť?

Edit:Zasekáva aj zvuk,nie len obraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar