prehľadnejšie EPG

Otázka

• 0

Dobrý deň ,

Neplánuje sa v budúcnosti upraviť EPG u mágia do nejakého vizuálne zaujímavejšieho a prehľadnejšieho prostredia ?

Ďakujem za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

To EPG v Magiu je jedno z najprehladnejsich a uzivatelsky najpriatelskejsich ake poznam. A ze mozno nie je vizualne najzaujimavejsie, to ma vobec netrapi. Takze za mna spokojnost.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tvrdak napíš priamo Telekomu cez kontaktný formulár na stránke telekom.sk.

Zaujíma ma tiež čo myslíš tým, aby bolo prehľadnejšie a zaujímavejšie, podľa mňa tiež je v poriadku a nič mi tam nechýba ani nevadí. (maximálne to, že niekedy nie je moc presné)
Taktiež čo viem tak o EPG sa stará iná firma než Telekom, čiže neviem presne či aj nespravuje vzhľad a funkčnosť EPG aj tá iná firma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tvrdak, vizuálne zaujímavejšie? Na kerú mater?? :) Zvyčajne ak niečo vizuálne vylepšujú, väčšinou to dopadne práve na úkor prehľadnosti. EPG je jedna z mála funkcionalít sw Magia, ku ktorej nemám z hľadiska funkčnosti či prehľadnosti žiadnu výhradu. Rýchlo sa môžeš presúvať bud medzi kanálmi cez Ch+/Ch- (PageUP/PageDown), alebo napísaním priamo čísla kanálu - alebo medzi dňami cez FF/REW. Veď napíš čo ešte by mohli vylepšiť. Čo som sa doteraz stretol s EPG v iných zriadeniach, všetko bolo horšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za mňa je to tiež OK. Ale asi sa tomu skoro nevyhneme......

5. Aké novinky a zmeny chystáte v roku 2018?

Začiatkom roka plánujeme postupnú aktualizáciu používateľského prostredia Magio televízie na pevnej sieti, ktoré prinesie niekoľko nových funkcií a nový dizajn.

O ďalších novinkách budeme informovať priebežne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem na ktorych programoch sledujete EPG ked to tak vychvalujete,ale na digi sportoch 4 a 5 su EPG prehodene a na DIGI mi na niektorych programoch kolko krat ani neukazuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

EPG na klasickych boxoch je v pohode. Mne sa nepaci na MagioGo boxe. Aj ked to vypada skoro rovnako tak pri prepinani to velmi skace 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem na ktorych programoch sledujete EPG ked to tak vychvalujete,ale na digi sportoch 4 a 5 su EPG prehodene a na DIGI mi na niektorych programoch kolko krat ani neukazuje.

My o koze a ty o voze, prebera sa tu funkcost, design a prehladnost EPG a ty odpalis EPG tym, ze mas prehodene 2 riadky na digisportoch...? :o

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím hlavne to sivé prostredie , ktoré je v EPG...  Možno trošku farieb by neuškodilo :-) Zaujímavo aj desingovo to má riešený Antik ak sa s tým niekto stretol.. 

Čo sa týka prepínania je to naozaj svižné a v pohode...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To akože ked maju prehodene EPG namiesto DigiSportu 4 maju EPG na 5 a opačne aj teraz to nepatri medzi funkc nosti EPG.Dizajn je fajn proti tomu nič,ale ked je to na tychto kanaloch prehodene tak funkcnost je na **piip** ,podla mna.Ale ty asi Digi sporty nepozeras tak ti to je jedno.Chvalim potom ked je to ozaj vsetko ako ma byt.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tvrdak to by bolo potom si myslím osobne zbytočne farebné, a taktiež ak by to bolo viacfarebné by to už bol cirkus xD

Antik to môže mať zaujímavé, ale tak predsa Telekom nemôže mať to isté. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar