koniec obdobia akcie

Otázka

• 0

dobry den v sucastnosti mam na 3mesiace aktivovany balicek Magio SAT L.Dostal som ho ako akciu od Vas za predlzenie viazanosti.Kedy mi konci obdobie troch mesiacov res.viete mi ho stopnut a dat naspet balicek  M.dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Kedy končí balíček typujem, že dokážeš sám vyrátať, logicky za 3 mesiace čiže 3 fakturačné obdobia.

Ak sa nemýlim budeš musieť potom zavolať alebo sa zastaviť v Telekom pobočke aby si nepokračoval s programom Magio L ale M, čo osobne viem tak tiež som mal na skúšku takto na 3 mesiace Magio L, ale po 3 mesiacoch mi ostalo už Magio L. Toto je môj prípad, je možné, že sa to deaktivuje automaticky na nižší balík. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tebe pride SMS a vtedy zavolaj, napis alebo chod osobne , alebo ak si chce nechat L tak nemusis nic :D ostava ti 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chod tam osobne a stopni to,lebo mne mali oznamit koniec akcie a mal som sa rozhodnut co dalej a **piip** ma.zabudol som na to a teraz platim zbytocne viac.**piip** su to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@andrej_benak, do troch mesiacov od ukončenia akcie Viac za menej máte možnosť bezplatného prechodu na nižší balík, ktorý bol dohodnutý. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar