Apple watch 3

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať, zakúpil som si apple watch 3 od kamaráta, bez záruky, bolo mi povedané že záruka tam je keďže bol braný z Telekomu. Viete podľa sériového čísla vystaviť záručný list? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

Slovak Telekom od 23.03.2015 nevystavuje záručné listy k zariadeniam. Pre uplatnenie záruky je nutné predložiť faktúru (doklad o nákupe) ktorá bola vydaná pri kúpe zariadenia.

Z toho vyplýva, že faktúru by Vám mal poskytnúť ten, od ktorého ste hodinky kúpili.

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať, zakúpil som si apple watch 3 od kamaráta, bez záruky, bolo mi povedané že záruka tam je keďže bol braný z Telekomu. Viete podľa sériového čísla vystaviť záručný list? 

Čiže v tekekome mi doklad nevystavia aj keď mám komplet zariadenie s príslušenstvom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie. Aj keby sa tieto doklady vydavali, musel by ich žiadať majiteľ zariadenia, resp. paušálu (predpokladám, že zariadenie bral k paušálu). 

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto ti nevystavia, to ti mal dat predavajuci , a ako pise Mirko1141, zarucne listy uz nemaju. platny doklad pri reklamacii je doklad o kupe (faktura alebo preberaci protokol od kuriera)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar