Apple watch 3

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať, zakúpil som si apple watch 3 od kamaráta, bez záruky, bolo mi povedané že záruka tam je keďže bol braný z Telekomu. Viete podľa sériového čísla vystaviť záručný list? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

Slovak Telekom od 23.03.2015 nevystavuje záručné listy k zariadeniam. Pre uplatnenie záruky je nutné predložiť faktúru (doklad o nákupe) ktorá bola vydaná pri kúpe zariadenia.

Z toho vyplýva, že faktúru by Vám mal poskytnúť ten, od ktorého ste hodinky kúpili.

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať, zakúpil som si apple watch 3 od kamaráta, bez záruky, bolo mi povedané že záruka tam je keďže bol braný z Telekomu. Viete podľa sériového čísla vystaviť záručný list? 

Čiže v tekekome mi doklad nevystavia aj keď mám komplet zariadenie s príslušenstvom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie. Aj keby sa tieto doklady vydavali, musel by ich žiadať majiteľ zariadenia, resp. paušálu (predpokladám, že zariadenie bral k paušálu). 

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto ti nevystavia, to ti mal dat predavajuci , a ako pise Mirko1141, zarucne listy uz nemaju. platny doklad pri reklamacii je doklad o kupe (faktura alebo preberaci protokol od kuriera)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar