ADB VA2111

Otázka

• 0

Zdravím,poslednou dobou mi neustále vypadával internet či už na PC alebo mobile . Prejavovalo sa to neustálim odpojovaním od wifi alebo pri pripojení lan káblom “unidentified internet”  ...  Zo začiatku to robilo raz za mesiac/týždňa , ale posledním časom to bolo priam stále . Vedel som , že je chyba v modeme a moje predtuchy sa aj splnili. V skratke, keď na modeme vypnem wifi a  pripojím sa lan káblom internet ide ok. Nastavenie modemu sú tovarné , jediné čo som zmenil bolo heslo. A tak ma napadlo dá sa ten modem reklamovať ? Internet mám od DSL 10/1 mbps .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Mne sa bezne rozpajalo wifi spojenie. Je to chyba routera. Este mozes skusit flash firmware poslednou verziou i ked ju mas a nasledne default reset. Nastavit vsetko znova. Specialne d-link 2741B to miloval robit. :-)

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Choď reklamovať, teda ak je v záruke, ak nie tak telekom už od minulého roka ponúka prenájom modemu či routra za 0,50€ mesačne (čiže router nie je tvoj a máš ho len v prenájme, čo je výhodnejšie kvôli reklamácii keďže ak stále platíš prenájom máš stále záruku)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar