ADB VA2111

Otázka

• 0

Zdravím,poslednou dobou mi neustále vypadával internet či už na PC alebo mobile . Prejavovalo sa to neustálim odpojovaním od wifi alebo pri pripojení lan káblom “unidentified internet”  ...  Zo začiatku to robilo raz za mesiac/týždňa , ale posledním časom to bolo priam stále . Vedel som , že je chyba v modeme a moje predtuchy sa aj splnili. V skratke, keď na modeme vypnem wifi a  pripojím sa lan káblom internet ide ok. Nastavenie modemu sú tovarné , jediné čo som zmenil bolo heslo. A tak ma napadlo dá sa ten modem reklamovať ? Internet mám od DSL 10/1 mbps .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Choď reklamovať, teda ak je v záruke, ak nie tak telekom už od minulého roka ponúka prenájom modemu či routra za 0,50€ mesačne (čiže router nie je tvoj a máš ho len v prenájme, čo je výhodnejšie kvôli reklamácii keďže ak stále platíš prenájom máš stále záruku)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa bezne rozpajalo wifi spojenie. Je to chyba routera. Este mozes skusit flash firmware poslednou verziou i ked ju mas a nasledne default reset. Nastavit vsetko znova. Specialne d-link 2741B to miloval robit. :-)

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar