Hudobny kanal - MEZZO - klasicka hudba

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

niekoľko rokov bol vo výbere TV kanálov zaradený hudobný kanál klasickej hudby MEZZO - stále patrí k tým najlepším v tejto oblasti. Telekom kanál vyradil - nahradil oveľa stupidnejším a v súčasnosti nie je možnosť v rámci MAGIO SAT si vybrať/naladiť žiadny obdobný tv hudobný kanál. Prosím zaradniť do zoznamu opäť MEZZO alebo obdobný kanál. Prípadný argument, že zaákazníci ho nepožadujú neobstojí - môj prieskum ukázal opak. Je však pravdou, že klienti ktorí majú záujem o takýto tv kanál (a nie je to len stredná a staršia generácia) je presvedčaná, že neberiete ohľad na názory klientov. Ponuka detských kanálov je nadbytočná - rodičia nechcú aby deti pozerali toľko tv a väčšina umožňuje pozerať deťom tv len výberovo (ide o predškolákov a žiakov spravidla prvého stupňa). Zbytočná je i rozsiahla ponuka športových kanálov - i tak značná časť vysiela prevažne záznamy. Uvítal by som kvalifikované stanovisko. S pozdravom Milan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

chcel by som vidiet tvoj prieskum :) a dovodov tak ako pri inych kanaloch moze byt vela, nie je to len o sledovanosti  

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milý Pepsi, 

uveď si svoje meno, a potom sa pobavíme. S "plechovkou" nemá zmysel diskutovať. Ten tv kanál tam bol a bol dobrý. Skôr očakávam stanovisko Telekomu. Prajem príjemný deň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemusí uvádzať svoje práve meno, nie je to v pravidlách, že je nutné to uvádzať, ani teba nikto nenúti uvádzať práve meno, odporúčam prečítať https://sk.wikipedia.org/wiki/Pseudonym hlavne: " Právo na pseudonym je jedno zo základných osobných práv"

Na stanovisko Telekomu čakať môžeš ale nie tu, tu na fóre nie. Túto otázku smeruj priamo telekomu cez kontaktný formulár. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

formulár som zaslal, zatiaľ žiadna reakcia. Ak dajú rozumné stanovisko tak dám i sem - ako info pre ostatných. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vy tu mate sice meno ale tiez nevieme ci je skutocne Vase. Ani to tu nikoho nezaujima. Ja si sem mozem.napisat ze som Eva Máziková ale radšej som si zvolil za svoj pseudonymom Tataráčik - "pomleté" mŕtve časti zvieraťa. Je to menej morbídne.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja sice tiez nemam fotku, ale vyjadrenie telekmu uz padlo - slaba sledovanost 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milý Pepsi, 

uveď si svoje meno, a potom sa pobavíme. S "plechovkou" nemá zmysel diskutovať. Ten tv kanál tam bol a bol dobrý. Skôr očakávam stanovisko Telekomu. Prajem príjemný deň. 

pan milan_oresky , myslim, ze tento prieskum tu na fore hovori svoje... a to iste vam odpisu hoci sa vam nemusia spovedat, maju vyhradenu zmenu programov  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mezzo bol fajn kanal, ale zial nebol to masaovy kanal a preto ho vyradili, ja sice telku nepozeram ale mam par znamych co tento krok velmi nepotesil no drvivej vacsine priatelov a ludi je to jedno . V podstate to asi aj riesime zbytocne - mozno ked tak, tak vytvorit temu ze kto je za tento kanal a potom nech do matey preposle vyssie ze je zaujem - pochybujema le ze tam bude viac ako 10 reakcii a teraz to nebude mat vyznam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar