PIN pri pripojení produktu k účtu

Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať kde sa dopracujem k PINU ktorý odomňa pýta pri pripojení produktu k účtu. Ďakujem za odpoveď

Snímka.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

PIN Vám bol doručený po zriadení služby. Ak ho nemáte, o jeho zaslanie môžete požiadať na zákazníckej linke 0800 123 456, alebo zaslaním e-mailu na marketing@telekom.sk. PIN bude následne zaslaný doporučene majiteľovi služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Po uzatvorení zmluvy príde zabezpečená obálka s  PIN kodom - zmluva evidovaná na rodné číslo alebo PID kodom / predtým to bol WEBPID kod- zmluva evidovaná na IČO.

Ak PIN kód nemáte k dispozícii, je možné požiadať o jeho zaslanie jedným z nasledujúcich spôsobov:

• osobne v predajni Telekom, kde vám zabezpečia zaslanie PIN kódu poštou, v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 
  • telefonicky na Zákazníckej linke Telekom 0800 123 456, kde vám operátor zabezpečí poslanie PIN kód poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu
  • e-mailom cez kontaktný formulár Napíšte nám. Do tela e-mailu, prosím, uveďte identifikátor vášho fixného produktu, číslo adresáta (nájdete ho vo faktúre nad Vašim menom), meno, adresu, dátum narodenia. PIN kód vám bude zaslaný poštou v zabezpečenej obálke do vlastných rúk na adresu vášho trvalého pobytu 

Vystavenie a zaslanie PIN kódu je bezplatné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od metanfetamin
      Ako zistím cez Môj Telekom Pin kód na moju kartu?
    • Od blazenafabianova
      Kde mozem získat puk kod 
    • Od luciaveghova
      Dobry den,
      pri nastaveni Moj Telekom ma pyta PIN / PID. Neviem, kde ho mam hladat, resp. - viete mi prosim vygenerovat novy kod?

Dakujem.
    • Od prodi
      Dobry den, chcel by som si registrovat na firmu produkty do svojho konta na internetovom portale telekom ale pyta to odomna PIN/PID. Kde ho mozem ziskat?
      Dakujem.
      R
    • Od katin
      Ako ziskam PIN kod pre aktivny pristup ku svojim fakturam?
    • Od viera_mikova
      Dobrý deň! 
      Prosím vás, vedeli by ste mi poradiť ako si môžem vygenerovať ID kód, ktorý je potrebný pri pridávaní produktov v zákazníckom portále? 
      Vopred ďakujem za odpoveď