Znizenie rychlosti internetu

Otázka

• 0

Chcem sa otytat co sa to deje v telekome!!!!! Pred rokom ma vo velkom lanarili na VDSL, suhlasil som rychlost 30mb...tak som sa tesil....vsetko aj fungovalo rychlost bola sem tam nizsia ale dalo sa....pred vianocami zrazu jeden vecer vypadol interent...rano som zavolal na telekom...slecna vravela ze vraj docasne mi znizi profil linky na 10mb aby fungovala a pozrie sa na to technik ktory ma bude kontaktovat...aj sa tak stalo technik mi len oznamil ze u mna moze byt maximum 10mb viac to neda a som daleko od uzla (predtym mi tvrdili ze blizko a ze vsetko je super a nech si dam aj magio tv cez kabel), vcerajsia rychlost 8mb...dnes 6,42mb....no katastrofa....nechapem...vrcholom bolo ked mi pred vianocami prisla nova z muva na viazanost na 2 roky s rychlostou do 10mb.....a vraj na zaklade mojej objednavky z eshopu.....co mam robit aby som mal nazat rykclost aka bola....lebo inak konci mi viazanost a prechadzam ku konkurenici

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Nikde nepises ci si tu zmluvu podpísal. Ak nie, tak chod ku konkurencii ak mas nejaku moznost v tvojej lokalite. Alebo to skus este reklamovat. Niekedy totiz staci byt dostatocne drzý a nenechat sa odbit. Alebo ak si len nedavno podpisal zmluvu a chces ju zrusit tak myslim ze sa to da do urciteho terminu od podpisania. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa stalo toto iste. 22 decembra mi zacala sekat telka a odvtedy pravidelne vecer cca 22hod a niekedy aj cez den same kococky na obraze. Ziadne ine zariadenie nebolo pripojene na router. Rychlost mi bola slubovana 30mb co si myslim ze je dost postacujuce na telku. Asi tam treba naozaj ist a narobit cirkus nech s tym nieco robia. Je to neskutocne. Najprv slubovali optiku a nakoniec metalika cez telefonnu linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To iste sa aj mne stalo od kedy som si zriadil dalsie magio tak odvtedy mi ide net  15mb max 18mb predtym mi cely rok isiel v pojhode okolo 25mb. Chybu som uz niekolko krat riesil a stale ziadna odozva vraj som daleko od ustredne tak prec mi to cely rok islo a zrazu nie . Objednam si 30mb net tak taky mam  mat a nie aby platil viac euro za mensu rychlost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar