Narok na novy telefon

Otázka

• 0

Dobry den. Viem, ze nezijeme v amerike, kde stoja telefony par dolarov, ale dat akciu ze vymen si telefon po roku, mat ju par tyzdnov a potom stiahnut, mi pride velmi trapne. Naco potom bezia nadalej reklamy na tuto ponuku? Nemate tam webmastrov, ktori to zmazu a uz o tom nebudeme nikto nikdy pocut? Napad super a vyuzili by sme asi kazdy, ale predsa len, je lepsie ryzovat na telefone 2 roky, ako prinasat ludom naozaj top produkty kazdy rok.Skoda....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

nejdem ich obhajovat ale nemal ju par tyzdnov ale dlhsie , no vraj dana akcia nie je zrusena, len zatial pozastavena. Otazka je ale ci ju casom nezrusia uplne

kazopadne s reklamami mas pravdu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne na pobocke povedal chalan ze je to uz zrusene a na otazku ci to bude, ze nie. (Bory mall)   

Vies co ma vytaca, 50€ mesacne, ochota ziadna nieco vymysliet. Skonci mi pausal a idem do orangeu. Som v telekome 13 rokov ale uz ma vytacaju v poslednej dobe. Spojenie na operatora 58min rekord, inak pod 15 min ani nikdy. Vela cestujem po slovensku. Signal: no skoro jak O2. Uz medzi Ba a SC mam edge.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zrusene to este nie je - pokial ja viem , ale je boh vie ake s tym maju plany - podla mna sa to zrusi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar