výpadky obrazu v TV a internetu

Otázka

• 0

Zdravím, od včera večera mám problémy s TV aj internetom (optické pripojenie). Pri sledovaní TV zastane obraz a internet v PC prestane fungovať. Wifi mám funkčnú. Skúšal som reštartovať set up box, router. Volal som na technickú podporu, kde zistili problém s optickým prevodníkom, ktorý dali hneď do poriadku. Problém je však vyriešený čiastočne. Behom dňa mi asi 3x zastal na cca 30sek obraz a internet prestal ísť. Pokiaľ to má takto fungovať aj ďalej, tak mi to len znechutí sledovanie a prácu. Dá sa to nejak riešiť ? Môže ísť o nejaký trvalejší problém ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Naco potom zriaduju pripojenia ked maju ADSL a stava sa aj cez den ze sa obraz zasekne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rychlost je plne dostacujuca na internet a TV. Tu bude skor problem s tym ze ich infrastruktura nestiha, ked je pne vytazena siet (najma vo vecernych hodinach)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa toto iste stava od 22. Decembra. Pravidelne vecer po 10tej mam kococky na obraze a internet ide pomaly. Linka je adsl 30mbit. Myslite ze je to mala rychlost na telku a internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti nejdu sluzby cez pevnu siet teraz tusim ponukaju nejake kupony ktore ked si aktivujes tak budes mat net a mozno aj iptv cez 4G ak si v pokryti a dosahujes prijatelnu rychlost. volaj na 0800 123 777 a informuj sa

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze poruchu zistili, vraj je nutny vyjazd technika. Som zvedavy kedy sa vobec dostavi, kedze su vianoce za dverami a technici cez sviatky a vikendy nepracuju. Uz 3 dni nemozem sledovat TV, internet funguje sporadicky. Mam narok na nejake odskodnenie ? alebo ma telekom tie zmluvy postavene tak, ze nemam sancu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no mozno by nebolo odveci ten prevodnik vyskusat vymenit, , zavolaj im tam este raz a povedz, ze to velmi nepomohlo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokial to neprestane vyziadaj si vyjazd technika, ak su to neni schopni opravit na dialku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar