výpadky obrazu v TV a internetu

Otázka

• 0

Zdravím, od včera večera mám problémy s TV aj internetom (optické pripojenie). Pri sledovaní TV zastane obraz a internet v PC prestane fungovať. Wifi mám funkčnú. Skúšal som reštartovať set up box, router. Volal som na technickú podporu, kde zistili problém s optickým prevodníkom, ktorý dali hneď do poriadku. Problém je však vyriešený čiastočne. Behom dňa mi asi 3x zastal na cca 30sek obraz a internet prestal ísť. Pokiaľ to má takto fungovať aj ďalej, tak mi to len znechutí sledovanie a prácu. Dá sa to nejak riešiť ? Môže ísť o nejaký trvalejší problém ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

pokial to neprestane vyziadaj si vyjazd technika, ak su to neni schopni opravit na dialku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no mozno by nebolo odveci ten prevodnik vyskusat vymenit, , zavolaj im tam este raz a povedz, ze to velmi nepomohlo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze poruchu zistili, vraj je nutny vyjazd technika. Som zvedavy kedy sa vobec dostavi, kedze su vianoce za dverami a technici cez sviatky a vikendy nepracuju. Uz 3 dni nemozem sledovat TV, internet funguje sporadicky. Mam narok na nejake odskodnenie ? alebo ma telekom tie zmluvy postavene tak, ze nemam sancu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti nejdu sluzby cez pevnu siet teraz tusim ponukaju nejake kupony ktore ked si aktivujes tak budes mat net a mozno aj iptv cez 4G ak si v pokryti a dosahujes prijatelnu rychlost. volaj na 0800 123 777 a informuj sa

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa toto iste stava od 22. Decembra. Pravidelne vecer po 10tej mam kococky na obraze a internet ide pomaly. Linka je adsl 30mbit. Myslite ze je to mala rychlost na telku a internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rychlost je plne dostacujuca na internet a TV. Tu bude skor problem s tym ze ich infrastruktura nestiha, ked je pne vytazena siet (najma vo vecernych hodinach)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Naco potom zriaduju pripojenia ked maju ADSL a stava sa aj cez den ze sa obraz zasekne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar