Magenta 1

Otázka

• 0

Niekdo volne miesto v magente? Alebo niekdo kdo ma telku a internet a chcel by sa pridat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj,

sme dve a mame 2 x pevnu sluzbu a 2 x mobilnu. Chyba nam 1 mobilny pausal a zlava bude maximalna pre vsetkych 3.  Co ty na to?

Anka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Maximálna zľava je 10€ na jednu osobu bude taka alebo este treba niekoho? Lebo aj sestra ma happy XL lebo ja mam len paušál.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cau môžme ešte jedného člena pridať? Ak áno dalo by sa že by si v štvrtok pridala číslo 0944538025 lebo až v tedy bude prenesene do telekomu je to paušál happy L vopred ďakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, volné miesto v Magente1, iba fyzické osoby, nakoľko zakladateľ je IČO. Sme lukratívna skupina, samé Happy XL a Happy XXL. Kto chce, nech nechá kontakt. Ak má aj iné služby, je vítaný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, volné miesto v Magente1, iba fyzické osoby, nakoľko zakladateľ je IČO. Sme lukratívna skupina, samé Happy XL a Happy XXL. Kto chce, nech nechá kontakt. Ak má aj iné služby, je vítaný.

Dopĺňam: IČO právnická osoba, t.j. nemôžem prijať iné číslo vedené na právnickú osobu, ostatní sú vítaní...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar