Mobilne dáta

Otázka

• 0

Neviete prečo mi nefunguju dáta v mobile ? Pritom mam neobmedzene .... vobec mi nechce ich načítať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Máš aktivovaný prístup k internetu?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako myslíš aktivovaný ? musím mať lebo mne všetko pohode išli data pol roka ... to z ničoho nič mi proste data sa prepli na wifi , vypol som wifi a data vobec nechce načítat ani nič .... volal som na zakaznicku reštarovali to cele a aj tak neidu nechápem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nech ti operátor preverí, či je z jeho strany všetko v poriadku. Neskúsil si použiť  SIM kartu v druhom mobile? Máš číslo na kredit alebo paušál?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám paušál , skúšal som to aj v druhom mobile , do telekomu som volal a z ich strany je vsetko vporiadku tak skusim este raz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skús napísať na FB, ak dáta nefungujú ani na jednom telefóne, treba hľadať chybu u operátora

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo telekom :D na to si bud zvykneš alebo zavoláš 0800 123 456 a potom ti to snad pôjde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chod si vymenit SIM na predajnu , ci nie je problem v nej a presne ako pise ASK nech sa pozru ci to tam nemas blokovane , ako dlho ti to nejde ? robil si nejake zmeny alebo len tak rano si sa zobudil a uz to neslo ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar