Opticky modem - wake on lan - Zobudenie cez LAN

Otázka

• 0

Dobry den, 

momentalne mam pevnu linku  a ADSL modem Vior 2700 VGST cez medeny kabel..... o par dni mi idu instalovat sluzbu cez optiku. 

Momentalne vyuzivam cez Vigor sluzbu Wake on Lan. Poradte mi prosim aky opticky modem potrebujem, aby som  nadalej mohol zobudit pocitac na dialku.

Vdaka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

zbytocne ti budeme radit, lebo ti ho daju oni, taky aky bude, taky ti daju ale neboj bude to v pohode 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si necham poradit, takze, vobec ma Telekom takyto opticky modem, s touto funkciou??? Ja ten lacny Huawei nemozem pouzit, lebo sa mi nedaju zobudit pocitace z dialky.....hadam je to bezna vec v dnesnej dobe, neverim , ze sa to neda u Telekom spravit.....

Vdaka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hunok99a neskusal si na tom Huaweii otvorit port 7 alebo 9 a smerovat to na adresu *.*.*.255 (napriklad 10.0.0.255 alebo 192.168.1.255 a podobne podla toho aku subnet pouzivas )

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hunok99a neskusal si na tom Huaweii otvorit port 7 alebo 9 a smerovat to na adresu *.*.*.255 (napriklad 10.0.0.255 alebo 192.168.1.255 a podobne podla toho aku subnet pouzivas )

Neskusal som, ale ked napr.  PC ma IP adresu na lokalnej sieti 192.168.1.101 tak teda presmerujem port 7 alebo 9 na spominanu IP adresua  ak  mam DDNS nastaveny , zobudenie by malo byt : mojaDDNS:7 (alebo9) ? 

Ty uz mas takto odskusane, funguje to? Dakujem!

ps:

idiot cez techgroup mi napisal, aby som zaplatil "pojdeto"!  Je to nenormalne ze aki su neschopni v telekome ....nevedia povedat ktore zariadenie ma tuto opciu zabudovanu.....ako napr. vigor 2700

Editoval hunok99

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked mas na PC IP 192.168.10.101 tak si otvorene porty smeruj na 192.168.10.255 (neviem takto z hlavy ci to je port 7 alebo 9 a tak si otvor oba) a vyskusaj. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozes mi vysvetlit preco musim smerovat na 255, ked pocitac ma IP 101?

Vdaka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar