Wowfixit ochráni displej vrstvou z tekutého skla

Otázka

• 0

Ahojte, 

stretli ste sa s tym alebo niecim podobny a co na to hovorite? ma to zmysel je reklama aspon ciastocne pravdiva ? ma to uz niekto ?

dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Podla toho co som niekde cital tak nieco podobne je od vyroby na sklach spolu s oleofobnou vrstvou. Moze to vraj pomoct na starsom telefone kde je uz ta vrstva vysuchana. 

Osobny nazor- je to blbosť. Najviac sa mi oplatili skla z Aliexpress za 0.5 az 1€ Ked nevyberies ten najvacsi šmejd tak sa dostanes na uroven skiel, ktore sa u nas predavaju kludne za 5-10€ za 10€ mas dozivotnu zasobu z aliho :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdielam s tebou tento nazor, a ked mi padne na roh tak ani svätena voda mu nepomoze :D 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vtipne su videa kde to frcnu tou vodickou a zacnu skrabat klucami a nozikom. Taky test nic nedokazuje lebo tvrdene sklo je tvrdsie ako tie kluce na Mohsovej stupnici. Su na to specialne testre. Cela teoria je dobre spracovana napr v tomto clanku: http://geology.com/minerals/mohs-hardness-scale.shtml

Je tam obrazok "mohs hardness picks" tak ked mi niekto dokaze ze jedna cast sa poskriabe napr s 7 kou a ta s vodickou az s 8-9 tak jednak by to bol zazrak a na druhej strane trochu realnejsi test. To co doskriabe display su vraj male zrniecka "piesku" a mineralov, ktore sa ti vo vrecku nazbieraku a su tclvrdsie ako to tvrdene sklo. Takto som to cital na nete a dava mi to zmysel. Nevravim ze keby si sa snazil sklo nozikom neposkdis ale to aj s vodčkou.  :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik tiež mám sklo z Ali,ale ja ja na svoj iPhone som si doprial za 1,60 :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik tiež mám sklo z Ali,ale ja ja na svoj iPhone som si doprial za 1,60 :D

kurnik Matey, tých 60 centov si mal dať radšej na tretí pilier alebo bitcoin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar